Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza mennénk oda nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza mennénk oda nyaralni, hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Családommal voltam nyaralni, és akiknek a házukat béreltük, ott a srác pont egy napon született velem.


Aztán kacsák is voltak az udvarban, és reggel este jött őket etetni. Majd egy délelőtt bent ültem, laptopon sakkoztam. És a szüleim az erkélyen cigiztek amikor jött, és a szüleimnek ezt mondta: tulajdonképpen a kacsák nem is éhesek, csak azért jött, hogy megkérdezze, van-e kedvem elmenni vele fagyizni. (bentről halottam) Majd anyámék beszélgettek vele, és később elment. Aztán jön vissza olyan 5 perc múlva szatyorral a kezében. Nem tudtam mi történt, anyuék mondták, hogy jön velünk bobozni, meg Balatonra. Na és a Balcsin fürdés közbe megkérdezte van-e kedvem elmenni vele fagyizni. Mondtam, hogy majd ha máskor jövünk majd akkor, mert holnap már megyünk is haza. Egész nap udvarolt, és annyira cikinek éreztem, hogy mindez a szüleim előtt történik. :S Aztán este elváltak útjaink, én megyek a szobámba fürdésből ép a nadrágomat vettem fel, mikor kopog. Elkezdtem kapkodni, mert ugye pont akkor jött amikor öltöztem. Mondtam, hogy pillanat, majd benyitott, (akkor volt már rajtam ruha) és "bájos" hangon köszön, és a kezembe nyom egy jégkrémet. Kicsit még ott volt, mivel tesómnak kellett a net (ami nem volt) és ő megcsinálta neki.



Lényeg: nekem nem jön be a srác belül se, kívül se. Van ilyen. De anyuék a nyaralás során jól érezték magukat, és nem hogy jövő nyáron mennénk, hanem lehet, hogy télen is. De én nem akarok menni már emiatt. Ha megyünk, hogy kezeljem a helyzetet?



Bocsi, hogy hosszú lett. Minden részletet beleírtam. :$


2011. aug. 10. 22:17
 1/2 Er1k válasza:
Hát ez elég gáz. Mondd meg neki, hogy nem akarsz többet tőle, csak barátságot. Lehet, hogy neki is jobb lesz így.
2011. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátha megyünk muszáj lesz valamit tenni :/
2011. aug. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!