Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolnak rögtön valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak rögtön valami gyanúsra az emberek, ha egy férfi egy másik férfitól virágot kap?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, van egy régi haverom, aki már többször is hozott nekem virágot. Tudja, hogy kedvelem a vágott virágot. Miért gondolja mindenki azt a környezetemben (szülők, tesók), hogy nem helyes egy ilyen ajándék? Ha bort hozna, senki nem gyanakodna, nem b'ziznának.
2011. aug. 16. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

viráágot? o_O

hány évesek vagytok?

2011. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 x) ***** válasza:
100%
Mert virágot a nőknek szoktunk adni.. virágot a virágnak.
2011. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vonzódsz ahhoz a sráchoz, aki a virágot hozza.
2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom: ha könyvet vagy bort hozna, mindenki egyetértően nézne rá. Így meg csóválják a fejüket, pedig nem igaz a feltételezésük. Egyszerűen jó haverok vagyunk, és én meg nagy virágmániás vagyok. Kész.
2011. aug. 16. 00:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert férfi férfinak nem vesz virágot, sőt még nő se a férfinak. Kivéve, ha a célszemély forró mint a kályha. A férfiaknak italt, könyvet stb szokás ajándékozni.
2011. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te nem vagy homár. És a haverod biztos nem az?

Ha valaki piát kap születésnapjára annak mondjad hogy részeges fasz.

2011. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Solarian ***** válasza:
Mióta szokás h férfi a férfinak virágot ad? Utána meg puszi köszöntésnek nem? -.-" elképesztő az emberi hülyeség
2011. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mert több mint gyanús.
2011. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
áhhhá! megvagy fiam lebuktál! csók édesanyád!
2011. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Exem legjobb barátjával is tök jó volt a kapcsolatuk, de ő még a ballagására se rendes virágot vett, hanem "virágot" turórudikból, mondván virágot azért mégse, hiába azaz illő...

Különben figyelj, ha neked jó így, és a haverodnak jó így, és nem vagytok melegek, akkor sz*rd le más mit mond, hát nem mindegy? XD

20L

2011. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!