Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólam? 20/L

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedem. Visszahúzódó vagyok. Sokat bántottak régebben emiatt, ezért az a kép alakult ki a fejemben, hogy ez egy nagyon negatív tulajdonság. Tudom, hogy nem az, de sajnos nem tudok parancsolni annak, hogy annak érezzem. A legnagyobb bajom az, hogy folyton arra gondolok pl buszon vagy utcán, hogy mások biztos látják rajtam h milyen kis félénk vagyok, meg önbizalom hiányos és ezért lenéznek. Tudom, hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, de egyszerűen nem tudok nem erre figyelni. Nem tudok lazítani. Úgy érzem, kiül az arcomra, hogy stresszelek emiatt, és ezért kerülnek az emberek.

Alapvetőlen pedig nem tartom magam olyan csúnyának se, meg butának se, sportolok is. De nem tudok szabadulni ettől az érzéstől.


2011. okt. 7. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad!Egy zárkózott ember is érezheti jól magát.Én szerintem nálad is zárkózottabb,visszahúzódóbb vagyok-viszont sikerült elfogadnom és jól érzem magamat.Ne harcolj ellene!
2011. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Még, hogy félénk, visszahúzódó? Már meg ne haragudj, de ha a buszon is az jár a fejedben, hogy mindenki veled van elfoglalva, akkor fent vázolt tulajdonságok nem jellemzőek rád.
2011. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Walk With Me ***** válasza:
100%
Engedd el a múltat, nem tudsz vele mit tenni. Fogd fel úgy, hogy ilyen meg olyan VOLTÁL, és nem holnaptól, nem 1 héttől, hanem MOSTANTÓL más leszel, és felszabadultan, céltudatosan fogsz élni. Lehet ez így bután hangzik, de ez fejben dől el, csak el kell határoznod magad, hogy mostantól másképp lesz.
2011. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, amiket leírtál az alapján teljesen magamra ismertem.

Csak én fiú vagyok és 21 éves.

2011. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A megoldás: gyúrd ki magad, legyél kopasz, és máris tőled fognak félni, nem te fogsz félni másoktól!

Ja, a vastag fux se maradjoin le!

2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen problémával küzdöttem!

Ez segíteni fog!

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2011. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, azzal a különbséggel, hogy én nem gondolkoznék ezen magamtól csak az emberek érzik szükségét, hogy állandóan beleszóljanak abba, hogy mit csinálok...
2011. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:26


Mesélj, mik változtak?

Ez csak egy film, nem? Vagy hinni lehet benne? Neked megváltozott tőle az életed?

2011. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!