Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 és fél éve van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éve van egy barátom akivel eléggé megromlott a kapcsolatunk. Kiderült, más lányok után futkosott amíg nem voltam itthon. Átnéztem az üzeneteit és találtam pár levelet ami nem tettszett. Mondjam el neki, hogy kutattam és mit találtam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd el,legalább beég(persze te leszel a hibás,hogy miért kutakodtál...).Egyébként szerintem ez az egész így már értelmetlen...
2011. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne.Várd ki a jó pillanatot..;)
2011. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá és ne hagyd,hogy hülyének nézzen.
2011. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szemét. Én biztos nem bírnám ki nem egyből letámadni de igen mond el neki beszéljétek meg, persze majd támadni fog téged hogy minek kutakodsz utána mert ő így tud csak védekezni.
2011. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben sose tudom eldönteni, hogy ki a szemetebb, aki másokkal flörtöl, vagy aki kutat a párja után. Mindenesetre ez azt mutatja, hogy abszolut nem illetek össze és felesleges folytatni a kapcsolatot.
2011. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dottorre ***** válasza:

Az utolsó kommentel tökéletesen egyetértek.

Szakítsatok, amíg ezt könnyen meg tudjátok tenni. (úgy értem nincs család, gyerek, stb...)

2011. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tökéletes kapcsolat: az egyik titokban flörtölget másokkal, a másik meg kutat utána. A lényeg, hogy szeretitek egymást, bíztok a másikban és legelső sorban tisztelitek, becsülitek a másikat.
2011. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szégyellem magam amiért kutattam, de annyira gyanúsan viselkedett az utóbbi napokban,hogy meg kellett tennem. Nem értem,hogy miért teszi ezt velem. Nem akarok nagyképűnek tűnni,de az a bizonyos másik, egy ronda, buta lány. Nem értem mivel jobb nálam. De ilyen az élet. 19 éves vagyok és nem egy elveszett ember, találok majd mást, aki tényleg szeret.
2011. júl. 28. 16:18
 9/16 B.angel ***** válasza:

De értsétek már meg, hogy ha gyanúsan viselkedik valaki, akkor utána jársz... Én pl. egész véletlen találtam rá, hogy fent volt szexchaten, meg szexpartner keresőn, meg lebuktatta már saját magát egy párszor, de nem olyan könnyű otthagyni. Próbálsz bízni benne, hátha nem ver át többet és amikor megint furcsán viselkedik, akkor bizony el kezdesz kutakodni. Én nem ítélem ezt el.

Viszont kedves kérdező... nem hinném, hogy túl sok értelme lenne továbbra is együtt maradnotok. Egész egyszerűen ültesd le, mondd el neki. Ne kertelj!

2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha véletlen talál rá ilyen dolgokra oké. Ha meg már ott tart a kapcsolat, hogy annyira rossz minden, és annyira nincs oka bízni a másikban, hogy kutakodni kell utána, az bizony réges rég rossz.
2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!