Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgyérzem megromlott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgyérzem megromlott a kapcsolatunk, adtok nekem tanácsot, ötletet?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt barátnőmmel, én szeretem őt, és állítása szerint ő is engem.50km-re lakik tőlem, de hétköznap itt van kollégiumban. hétvégén otthon.. régebben szinte minden hétvégén eggyütt voltunk, az idei tanév eleje óta már egyáltalán nem hív, hogy mennyek hozzá.. mindig azt mondja, hogy majd jövöhéten, meg tanulni akar, vagy egyedül akar lenni.ehez képest ma is (péntek) egy haverja volt nála fél 9 ig. akit kb az öccsének tekint elmondása szerint. a srác is idén jött a kollégiumba. a srác 15 éves. barátnőm 18. én 20..mi lehet a gond?
2010. okt. 1. 22:14
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
Jujuj...szerintem már nem szeret úgy, és más is bekerült a képbe. Nehéz ügy.
2010. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a kis occset jobban kedveli mint teged,vagy van mas baratja,es meg nem tudja hogy szakitson veled,mert sajnal,vagy fogalmam sincs mas mi lehetne,bar tevednek


22/F

2010. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

remélhetőleg. egyébként én is gondoltam már erre. előbb-utóbb úgyis kiderül..de vicces mer közbe meg mondja, hogy szeret.


ja, közbe meg hétvégente inkább egyedül lenne.. fura

2010. okt. 1. 22:20
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként már se iwiw-en se myvipen se facebookon sincs fent nála rólunk közös kép, vagy rólam
2010. okt. 1. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:

baratom adok egy jo tippet,gondolom o ritkan hiv,te meg surubben,na ezen valtoztassal,ne irj ne hivd,ha ir ne irjal vissza csak ra 2-3 orara,ha hiv akkor hivd vissza te ra 2-3 orara,es mond hogy nagyon foglalt voltal,te ne hivd csak egy heten max 2x er max 2x er,a vegen fog felteni hogy elveszit,es ra fog ebredni hogy tenyleg szerelmes beled,vagy talan szakit,de ha mind hivogatod es irsz neki egy ido utan mar idegesito


a 22 eves F

2010. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemszoktam neki sürün irogatni és hívni. hétköznap szokott jönni hozzám.. valamikor persze nem ér rá. egyiknap az ország másikfeléről kórházból jöttem haza (mütét utáni kontroll) hív kérdezi mikor érek haza.. mondom hol vagyok (már nemvoltam messze) aztán nemjött idézem: ,,8ra már nem érsz haza nem? mert akkor ma már nem megyek át" erre látom facebookon a képeinél h pont azon a napon este ment el haverjaival vmit ünnepelni vagy én nemtom mer piázgattak rendesen, közbe meg még 1-2 képet is készített pár sráccal.. olyan baráti képenek tünnek.. fejüket össze rakták meg egymás mellett állnak azt jóvan
2010. okt. 1. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

ha en lennek a helyedben en ugytennek mintha mar egyeltalan nem erdekelne,ha eljonne hozzam hideg lennek vele,rovid valaszokat adnak stb,vagy elzavarnam,de ez en vagyok,te szereted ot,peddig van sokkal jobb lany is,es annyi valasztek van,en nem pazarolnam az idomet,de nezd te kell eldonsd,te is tudod hogy ez igy nem fog menni sokaig,vagy ujjel le vele es beszeljetek meg


a 22 eves F

2010. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!