Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon sok támadás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sok támadás érte az alakja miatt és most összetört. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja járunk. Nagyon szeretjük egymást és hétvégenként fantasztikus szeretkezésekben van részünk. A lányról tudnotok kell, hogy teltkarcsú viszont én pontosan így szeretem őt! Semmi gondom az alakjával, sőt! Viszont nagyon sokan támadják a barátnőm, ők pusztán az alakja alapján ítélik meg őt... :( Tegnap volt egy beszélgetésem egy lánnyal a suliban, a beszélgetés így zajlott:


-A barátnőd nem valami szép lány... Te sokkal többet érdemeltél volna! 100 másik lány ezer örömmel fogadta volna a bókjaid! (Mondta a lány)

-Lehet, de nekem nem a külső a legfontosabb... Elképzelhető, hogy abból a 100 másik lányból a legtöbb személyisége nem is tetszett volna! (Én)

-De még mindig jobb lett volna, mint ez a VIZILÓ! Elképesztően kövér! (Lány)

-De NEM a ülső a legfontosabb! És teltkarcsú, nem viziló!

(Én)

-Akkor is, nézd meg... Te többett érdemeltél volna nála... Béna lányt szereztél meg... (És lelépet)

-Nem kértem a véleményed ebben a témában. (Mondtam még neki)


És ekkor jött képbe a barátnőm... A csajom sajnos MINDENT hallott! Éppen meg akart látogatni szerintem, amikor meghallotta beszélgetést. Köszöntem hát neki, de már láttam hogy valami nagyon nincs rendjén. Csak a padlót nézte és ezt mondta:


-A lánynak igaza van... Egy bálna vagyok. Egy nagyon csúnya lány, akire rajtad kívül senki sem nézett! Csúnya vagyok! (Én vagyok az első barátja, nekem is ő az első)

-Nem! Értsed meg hogy én így szeretlek ahogyan vagy! És szép vagy! (Én)

-Hogyan tudtál udvarolni egy ilyen lánynak??? A tükör bereped ha megnézem magam! DAGADT VAGYOK ÉS CSÚNYA, jól mondta a lány! (Elkezdett sírni) Nem is vagyok lány, annyira kövér disznó vagyok! (És elfutott...)


Akartam még utána menni de már vége volt az óráknak és azonnal hazament a suliból, már nem találkoztam vele. Ma nem mentem suliba mert beteg lettem. Azóta tegnap ezerszer hívtam a telóján de nem vette fel, utána ki is kapcsolta. :( Mit tegyek? Nagyon sokszor támadják így a csajom és ROSZZÚL esik neki, bele tud betegedni! Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek? Teljesen szét akarják szedni őt :(


2010. dec. 16. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon szomorú:-(

Hát pedig szerintem meg kell értetned vele, hogy te így fogadod el, ahogy van.Sőt nemcsak elfogadod, hanem nagyon szereted.Szerintem írnod kéne neki egy aranyos kis smst, azt biztos elolvassa, még ha a hívásaidra most nem is felel.

2010. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Többet kell közeledned hozzá különben kicsúszik a kezedből. Szerintem se a külső számít. Éreze, hogy te mellette állsz. Nem tudom volt e csók nálatok, össze kellene bújnotok minnél szorosabban, akkor egy kisebb önbizalma lehet. Ne törj meg, szeresd őt és vigasztald meg.
2010. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

11:51


Hát persze hogy volt! Leírtam a szövegemben, hogy két hónapja járunk és hétvégenként, ha megoldható és szeretnénk akkor szeretkezünk.

2010. dec. 16. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdező azt írja, hogy szeretkeznek is.Akkor nyilván volt csók:-)
2010. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Jól mondták az előttem szólók.Tudasd vele,hogy te pont így szereted őt ahogy van,a te szemedben ő egy gyönyörű lány és ne foglalkozzon azzal ki mit mond,a lényeg hogy te megőrülsz érte.Csak úgy tudsz neki segíteni ha mindezt tudatod és érezteted vele..


Szegény lány..nagyon össze lehet most törve :( De te áll ki mellette!

2010. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, annyit fűznék még hozzá, hogy majd idővel úgyis leszállnak rólatok.Találnak majd más témát.
2010. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Szegény lány. Én is elég dundinak látom magam (172cm, 63kg), bár senki más szerint nincs baj az alakommal. Nekem egy ilyen beszélgetés meghallása sem kell kiváltó oknak, csak úgy alapjáraton ki szoktam borulni azért, mert nem tartom magam elég csinosnak. Az arcom szép, és kész, más jó dolgot én nem látok magamon. Néha úgy érzem, mintha skizofrén lennék, mert mikor a barátommal vagyok (9 hónapja vagyunk együtt), nagyon látszik rajta, hogy kíván, odáig van értem, szereti a kis pocakom, a kerek fenekem, a melleim, mindig puszilgatja és simogatja őket, közben pedig nagyon felizgul :) Szóval gondolom, hogyha olyan csúnya lennék, mint amilyennek képzelem magam, akkor épeszű férfi nem izgulna fel rám. Ilyenkor úgy érzem szép vagyok, csinos vagyok, még ha nem is vagyok tökéletes, akkor is jó nő vagyok. Aztán, sokszor mikor itthon ülök egyedül és csak úgy elmélkedek, eszembe jut, hogy "úristen, hogy nézek ki!". És olyankor borul a bili. Szerencsére szinte egész nap a barátommal vagyok, egyre kevesebbszer van időm ilyen hülyeségeken gondolkozni. Ezt csak azért írtam le, hogy hátha ebből le tudsz szűrni valamit, hogy te magad hogyan segíts közvetlenül a barátnődön.


A többi csajnak, vagy azoknak, akik bántják őt, mondd meg, hogy kibäszottul semmi közük nincsen ahhoz, hogy te kivel vagy, milyen ember az, akivel vagy, egyáltalán nincsen semmi közük a te magánéletedhez, kapcsolataidhoz. Foglalkozzanak a saját kis megkeseredett életükkel (mert aki ilyeneket mondd egy másik emberről, az jobb életet nem érdemel és nem hiszem, hogy alapjában véve olyan szép élete lehet). Ha kell, kiabáld ezt el nekik, hidd el, megértik, csináltam már én is ilyet. A barátom haverjai szidták a barátomat, mert elkövetett egy hibát (konkrétan 2cm-en múlt, hogy megütött), és én megbocsátottam neki. Én voltam a hülye, amiért megbocsátottam neki, valamint a barátom lett a közellenség, aki képes lenne megütni egy nőt. Szépen megálltam velük szembe, és a kérdőre vontam őket, hogy ugyan legyenek már szívesek felvilágosítani, hogy mi közük van nekik az én szerelmi életemhez és döntéseimhez?! Azonnal elhallgattak...


21/L

2010. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd engem meg folyton azért röhögnek ki, meg azért szólnak be, mert hatalmas görbület van az orromon. Rosszul esik nagyon de sokat nem tudok vele csinálni, max műtét lehetne.

Barátnődnek meg azt tanácsolnám, hogy járjon sportolni, az sosem árt és legalább kicsit fogyna is. Ha csak 10 kilót adna le már az is meglátszana.

Én meg még olyan gonddal küzdök, hogy vékony vagyok nagyon és bármit eszek egyszerűen nem tudok hízni.

2010. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a barátnőddel és ne beszélgess ostobákkal!
2010. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs csak a párbeszédet olvastamXD azzal lebuktam sorryXD viszont akkor is szomorú a sztori és igazából nincs papír forma hogy mit lehet tenni. Csoki, édeségeket ne vegyél neki mert azzal rontol. Küldhetsz neki képeslapot a netről, ha van neki is net. Remélem sikerül valamit kitalálnod és helyre hozzni.
2010. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!