Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végig néznéd ahogy a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azkell kérdése:

Végig néznéd ahogy a párodat más pasi dugja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha végignézném, utána biztos kinyírnám őket. :D
2011. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ... ez kissé beteges ...
2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem! Az én pasimat ne dugja más pasi!! Faroklevágás jár érte!
2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
az én nőmet én dugom de a tiédet megnézném,hogy más pasi dugja :D
2011. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Hármasban mindenképpen, de most azon ügyködünk, hogy csak ő valakivel aztán meg elmeséli.


Egyrészt perverzió, de izgat. Másrészt mindketten elsők vagyunk a másiknak így vagy szakítunk egymással mert ki akarjuk élni magunkat (és ezzel tönkreteszünk egy 12 éves kapcsolatot), vagy kiéljük magunkat a másik tudtával. (A másik tudta nélkül való félreb@szást nem tartom alternatívának) Harmadrészt van valami ismét felpezsdítő abban, hogy másoknak is kell, de végül mégis ismét engem választ.

2011. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FarY válasza:
Ha a tudtommal történik, akkor előferdülhet és valószínűleg beszállnék, de ha a tudtomon kívül, akkor visszamegyek a kamrába mondjuk a villáért és beleállítom a csóka mellkasába és beletöröm valószínűleg. A hölgyeményt nem bántanám, elég lenne neki végignézni. :)
2011. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nemo15 válasza:
Hat...en megolnem mindkettot!
2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rikoh válasza:
Ha más kúrja biztos csira vagy :D
2011. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 twinky ***** válasza:
70%

Ha rajtakapnam, h dugja, vegig neznem. De aztan tartsa is meg. Ha mar turiban lehet kapni mas levetett polojat... nekem tobbet nem kell.

A sracot azert valszeg arcon taposnam, a csajt meg hagynam, minek bantsam, ha mar ennyire nyomorult, h felrekur.

2011. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem "végig néznéd?" nem félre kúrásról beszéltem hanem hármas szex
2011. júl. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!