Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos egy csajnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos egy csajnak hogy legyen kocsija a pasijának, vagy annak aki próbálkozik nála?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A nagyra vágyó csajoknak fontos de aki beléd szeret és magad miatt szeret annak teljesen mindegy hogy van-e kocsid vagy nincs.
2011. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre úgy gondolom, hogy ha valakinek ennyire fontos a kocsi, akkor legyen neki, és ne a másiktól várja el.
2011. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
nekem 17 éves korom óta van kocsim. szóval mivel volt mivel járjak, azt nem vártam el, hogy a pasinak legyen, de azért vezetni tudjon mondjuk 20 éves koráig valaki. ennek ellenére mégis minden pasimnak volt kocsija. valahogy így jött össze.
2011. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"vezetni tudjon mondjuk 20 éves koráig valaki"


Ezt elszúrtam ... rég elmúltam 20 és még mindig tudok vezetni ...

2011. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 compactegon ***** válasza:
hát akinek az a fontos, az bekaphaSSa :) napietus, hogy van az, hogy egyik helyen 14 éves vagy a másikon meg 17?
2011. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 compactegon ***** válasza:
bocs, félreolvastam :)
2011. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
hát rendesen...29 vagyok :D először olvas, aztán ír, örök szabály (nem csak itt).
2011. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Nem, hogy legyen kocsija:D Az se mindegy, hogy milyen van...
2011. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos a kocsi. Viszont azt látom, hogy a legtöbb pasi hajt a legjobb verdára,miközben egy lepukkant albérletben lakik és így a kocsi elviszi az összes pénzét és például feljebb haladni már nem tud.


Azt is látom,hogy sokan otthon laknak a szüleikkel,nincs rendes állásuk,nem tesznek félre pénzt,de szintén a legjobb verdát akarják megvenni és meg is veszik.


Ezeket valahogy nem tudom megérteni!


Az sokkal fontosabb,hogy valaki gyűjtsön egy lakásra vagy albérletre,minthogy kocsija legyen!:-)

2011. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén mondom, itt gyk-n találkoztam először ilyesmivel, hogy valakinek az mérvadó vagy nem egy kapcsolatban, hogy legyen autója a másiknak. Nekem soha nem jutott eszembe, hogy "+ pontként" tekintsek rá. Ha van, van ha nem, nem, ennyi.
2011. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!