Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet komolyan venni egy olyan fiu közeledését, aki egy buliba probálkozik be (fogdos, ölelget, bókol) úgy, hogy elötte nem is ismert csak látásbol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt nem!
2011. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak komolyan lehet. Ezért el kell utasítani.
2011. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jujjj nee ..velem multkor ez történt és a fiu másnap szart rám....én is nagyot csalodtam amkor másnap megkérdeztem tőle h ez komoly?és ő erre azt válaszolta: bocsi sokat ittam..énn nagyon oda voltam....szoval ne vedd komolyan.
2011. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak komolyan lehet. Ezért el kell utasítani.-- ezt nem értem.

Én mindig eltoltam magamtol, mikor fogdosott, meg ölelgetett, de tovább csinálta. Miért?

2011. máj. 9. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy ö egy pohár sört ivott, meg aztán idösebb, és kocsival volt, és azért megvan a maához valo esze, hogy ha iszik, akkor nem vezet.
2011. máj. 9. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert szexelni akart veled.
2011. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem is tetszem neki? Amugy az azt megelözö idöszakban folyton engem nézett, többször is rajtakaptam azon, hogy engem néz, és ö maga is bevallotta, hogy többstör nézett engem, mikor az egyik közös fiu ismerösunkkel voltam....
2011. máj. 9. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak akarja már csinálni, és kész.

Nem szeret, csak áll neki, és ha néz, és akarja csinálni veled nyilván tetszel neki, csak nem szeret.

2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk így kezdődött a barátommal :D

ő tajtrészeg volt, elkezdett mindenhova utánamjönni és ölelgetni.. de nem akartam semmit, mert részeg volt. de azért tetszett, szóval vigyáztam rá, etetgettem, ültem mellette, próbáltam hánytatni is.. aztán elmentem aludni (házibuli), ő odafeküdt mellém, álmomban hozzábújtam gondolom és arra keltem, hogy smárolunk. másnap igazából nem is érdekelt az egész, nem hívogattam, nem jelöltem be sehol, két nap múlva már ő csinálta ezeket. egy hét múlva hajlandó voltam összefutni vele egy elszúrt mozi erejéig, ugyanis elkéstünk.. (: stb

másfél éve vagyunk együtt.

nem mindig úgy megy ez, ahogyan gondolják. jól kell csinálni, és tényleg legyen meg a kémia :D

2011. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyet nem lehet komolyan venni. Jó, nyilván vannak kivételek, ahogy az előző hozzászóló is írta, szóval nem akarok általánosítani.


De az esetek többségében ezek a pasik csak d*gni akarnak. Régebben, bohó ifjúságomban még én is volt, hogy belementem az ilyesmikbe (bulikban ismeretlenekkel smárolás, ölelgetés hagyása), viszont ezekből sosem lett semmi, még ha volt is telefonszámcsere, vagy a pasi nem hívott utána (nem is bántam), vagy ha hívott, akkor meg lekoptattam valahogy.


Most már nem csinálok ilyeneket, mert jó ideje rájöttem, hogy qrva gáz, ha hagyja magát egy nő. Ne ölelgessenek már ismeretlen f*szik! Ha tetszem neki, kérjen fel táncolni (mutatkozzon be), meg mondjuk beszélgessünk például. Ne ölelgessen, ne tapizzon, ne akarjon lesmárolni. Aki így viselkedik, annak egyből lapát.


Tanuljanak már meg a férfiak udvarolni!!!


26/N

2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!