Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsééééégggggggg. Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééééégggggggg. Mit kell ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy fiú.... bejövök neki.. nekem is bejön, de még nem járunk. Sokat msn-ezünk, sms-ezni is szoktunk, és személyesen is találkozgattunk már (történetesen az osztáytársam, de csak most nyáron derült ki h tetszek neki) Írtam neki egy sms-t h jó lenne már beszélni, hiányzol stb., de nem válaszolt... és msn-re se jön fel. Szerintetek írjak újabb sms-t vagy várjak míg ő lép?
2011. júl. 29. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nyaral!
2011. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tréfarépa ***** válasza:
Már csak 1 hónap és suli :D
2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15 éves vagy.
2011. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha te keresred, várd meg amíg ő lép. A többinek meg annyit üzennék, ha nem tudtok segíteni neki érdemben, nem értem miért kell fikázni, tök normális kérdés..

Nem ilyen "13 vagyok és meghúzott a 30évvel idősebb palim, most leszünk 2 hetesek *.* :$$$$$$$$" meg hasonlók..

2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd ki a netre, akkor mindenki tud róla!:D
2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ferikeee köszönöm. Egyébként nem nyaral, mert más volt nyaralni, és onnan is visszaírt.... am meg nem az volt a kérdés h hány éves vagyok?.. am se akarok lefeküdbi vele, legalább 18 éves koromig....
2011. júl. 29. 19:40
 7/22 vivii_cicc ***** válasza:
mindenképp várd meg amíg visszaír! ha meg nem ír vissza az nem jó jel:/ és akkor felejtsd el.. de mondjuk bármi baj lehet..nincs meg a telója,nem kapta meg az smst,rossz a gépe.mondjuk elég érdekes:D
2011. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Úgy érzem ez hosszútávú befektetés lesz akkor. Ne korhoz kösd, hanem hogy 'mikor érzitek úgy magatokat'. Aztán játsz neki valami szépet azon a furulyán ;)
2011. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
nem tudtad, hogy a pasik nem szeretnek sms-t írogatni? úgyhogy ne írj neki. lehet azért, nem ír vissza, mert nem tudja, h mit írjon vagy csak direkt húzza az időt, kíváncsi, h mit lépsz....
2011. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nemtudom... ő szokott sms-t küldeni.. elég sokat... de most valahogy nem ír vissza.... pedig már 24 óra is eltelt mióta írtam neki...... nemtudom mit csináljak.. várok még azthiszem....
2011. júl. 29. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!