Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor egy lány mit tehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor egy lány mit tehet?

Figyelt kérdés
ha szembe jön vele egy helyes srác, hogyan szólítsa le hogy ne legyen nyomulós?:D értelmeseket :D
2011. okt. 17. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mosolyogsz rá, hogy ellenállhatatlan vágyat érezzen a leszólításodra!
2011. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

fuh ez nagyon gáz... már értem, hogy a fiúk miért szarják le a lányokat, miért beszélnek így velük és miért várják el, h a lányok nyalizzanak.


26N

2011. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első köszi! utolsó.. én sem vagyok pártija annak hogy egy lány kezdeményezzen. csak apró jelet hogyan küldhetne hogy kicsit magára vonja a figyelmét? ezen a kérdésen mi nem érthető?
2011. okt. 17. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor le akarod szólítani, vagy apró jelet akarsz adni?

Mert eddig még nem sikerült eldöntened.


Ha leszólítod, mindenképp nyomulós leszel, ha nem akarod, akkor meg csak kitalálod magadtól, hogy mondjuk mosolyogj rá.

:(((


Kitalálom: szőke vagy?

2011. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ilyesmikre gondolok hogy pl bocsi nem láttál valahol itt egy pénztárcát azthiszem elvesztettem, vagy valami ilyesmiket. a szőkeséget nem tom hogy mire érted külsőségre vagy belsőségre, de szőkés barna hajam van. de nem tom hogy ez mér érdekel. olyasmi leszólításra gondolok ami nem tűnik nyomulósnak
2011. okt. 17. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen venném ha leszólítanál mennénk meg keresni azt a pénztárcát :))) Minden férfi álma hogy egyszer a hölgy kezdeményezzen Utána mutatkozz be is neki :P
2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!