Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves pasik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves pasik nektek milyen csajszi jön be?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok le lécci! :D Külsőleg-belsőleg milyen adottságokkal rendelkezzen egy lány?
2011. júl. 30. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

17:40 el egy az ízlésem.

15/F

2011. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
olyan csajszi akinek dákojuk van
2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Legyen alacsony, lehessen rajta mit fogni, a jó mell nem hátrány de a legfontosabb a szeme, nekem legalábbis :)

15/f

2011. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem épp a vékony csajok jönnek be de ez havonta váéltozik nálam. jelenleg a 19 éves vékony csajok
2011. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Külső:

160-170 cm magas

hosszú haj

nem porcelánfehér bőr

szép száj

divatos megjelenés

igényesség

magabiztos testtartás

szép alak

aranyos arc

kedves mosoly

jó illat


Belső:

magyar nyelv helyes használata, jó helyesírás

könnyű felfogóképesség

művelt

szociális

állatszerető

sportkedvelő

nem könnyűvérű

őszinte

tisztességes

nem otthonülős típus

nem trágár

talpraesett

humoros


A tökéletes valami ilyesmi, az jön be, akire ezek közül a 3/4 része érvényesül. :D


17/F

2011. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azta mindenit! :DDDD Te aztán össze írtad, h mi kell meglegyen egy lányon. Mondjuk tény hogy kb. én is ilyen pasit várok magam mellé :)
2011. aug. 8. 15:02
 17/17 anonim ***** válasza:

Néhány ponttól, ami a külsőt illeti el tudok tekinteni, de a belsőnél szinte kivétel nélkül az összesnek meg kell, hogy legyen. :D


Vannak olyan szempontok, amik érdekesen hatnak. Ezek mind tapasztalatból erednek, ilyen a műveltség, a nem trágárság a jó helyesírás és a könnyű felfogóképesség. :D Fontosabbak, mint gondolnád. :)


Az egyik leglényegesebbet ki is hagytam, ez pedig a kompromisszumkészség.

Ha már így kiemeltem, el is magyarázom.

Nem szeretem, ha egy kapcsolatban a lány mindig a saját igazát bizonygatja, ő akar dönteni mindenről (de tényleg mindenről :D), nem ismeri azokat a kifejezéseket, hogy "megbeszélni valamit" vagy "közösen dönteni valamiről".


Szerintem nem túl nagy elvárások ezek egy igazán "jó csajjal" szemben... :D

2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!