Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy például u.olyan az írása mint nekem, ugyanúgy áll, ugyanúgy beszél, ugyanolyan bőrbetegségünk is van, és u.olyan az egész viselkedésünk is, vagy pl u.annyi idős bátyánk van... Neten láttam egy oldalt ahol azt írják h meglehet állapítani egy lány szexuális hovatartozását csak a járásáról én megnéztem és teljesen úgyjár(meg énis), sokat fogdosott már meg flörtölt velem, mostanában nemigazán lehet azért mert van barátom (meg neki is)


[link]


Van esélyem nála?


20L


2009. ápr. 7. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nem biztos nincs, csak poénbol fogdos és flörtöl veled.

de vigyázz mert lehet a rég nem látott testvéred!

2009. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is kéne szakíts a barátoddal, ha neked ez a fiú tetszik. A haverjaitól kérdezd meg, h milyen a pacs a másik lánnyal.

Másik lehetőség h kérdezd meg tőle...ha téged jobban szeret mint őt akkor bizti szakítani fog.

2009. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!