Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek normális az egy férfinál, ha nem szereti annyira a cicababás lányokat? Inkább azokat akik "fiúsabbak", tehát sportosak, mozgékonyabbak, rugalmasabbak, és mondjuk az öltözködésük sem kivágott felső, cicanaci meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa könyörgöm? Nekem is a konszolidáltabb nők jönnek be. A normális nők (nagyon kevés már az ilyen), tudják milyen viselkedésnek hol van a helye, így ha az utcán, emberek között visszafogottabb, sportosabb, konszolidáltabb stb, attól simán lehet pajkos, cicás az ágyban. Stb.


Más: Cicababás nem egyenlő: ad magára <- ezt k..a gyorsan felejtsük el. Értem?


Ad magára = ápolt, tiszta, van saját stílusa, azaz nem a TV és a divat mondja meg, hogy mit vegyen fel, hanem a saját ízlése. Ezzel nem kell vitába szállni, hanem szépen elfogadni, és megérteni.

2011. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sörensen ***** válasza:

ma 20:40


Póló és póló, farmer és farmer közt azért van különbség. Na, mutasd magad! :)

2011. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

JA, és ez nem hímsoviniszta kiáltvány akart lenni a "tudja hol a helye" elég furán hangzott xDD férfiakra is ugyanez igaz, csak más keretben.


Értitek na. (Aki meg nem az végezzen el egy pár osztályt még)

2011. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudom hol a helyem. Képzeld én cicababás vagyok, szeretem a hosszú hajat, műkörmöt, sminket, szűk nadrágot, magassarkút és topot.Mégis bárhol vagyok komolyan vesznek, tudod ez is kisugárzás kérdése, meg persze intelligencia, hogy nem általánosítunk.
2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Vagy csak hiszed, hogy komolyan vesznek :) Nem általánosítani meg marha nehéz az ilyen nőket, remélem nem kell magyaránzi miért...
2011. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

20:40-es vagyok.

Dehogy mutatom magam! :)

Nem bő pólót, és trapézszárú farmert hordok. Hanem valamilyen szinten csinosabb darabokat, és ahhoz egy sportcipőt. A lényeg az volt, hogy nem hordok extra nőies, mélyen dekoltált felsőt, és minden vonalamat kihangsúlyozó "cicanacit", sem miniszoknyát.

2011. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na például ezért tettem fel a kérdést. Valaki azt mondja "elfojtott b.uzi hajlam" Valaki azt, hogy normális. Egyébként a srác az a "kopasz, gyúrós" fajta. :D
2011. júl. 31. 10:33
 18/19 Sörensen ***** válasza:
Attól tartok, ennél pontosabb választ nem várhatsz. Valaki szerint normális, valaki szerint nem.
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem minden ember egyforma:)
2011. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!