Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom a dolgot, amit ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgot, amit ez a lány tett?

Figyelt kérdés
Egyik nap tudtam meg hogy az egyik jó barátnőm,akivel majd egy középiskolába és osztályba kerülök leszo_ta az egyik fiút az osztáyból(a fiú wc-ben a suliban ami teli volt kisgyerekekkel),aki nagyon hülye köcsög,semmibe veszi a nőket és engem is csúfolt(többek között),pedig igényes,kedves,csak kissé zárkózott vagyok.Persze nem lett közöttük semmi,csak úgy leszo_ta,de a fiú is mondta hogy egyébként tök undormány,gáz meg buta a csaj,csak jó a teste és lecumizhatná.Én mástól tudtam ezt meg(biztos forrás) és teljesen kiakadtam,egy üresfejű hülye ringyó aki 14 évesen leszo_ minden jött mentet.Én az ilyen embereket utálom és mostmár nem akarom hogy bármi közöm legyen ehhez a kis qvához,ezért mindenféle kapcsolatot megszakítottam vele.Azért elmondhatta volna,meghogy megbánta,de neeeeem,pedig a fiú azóta is leszarja és undorodik tőle.Annyira gyerekek vagyunk még ehhez,nem tudom miért csinálta ezt de undorító és gyűlölöm,mert azt hittem ő egy kedves,őszinte lány,most meg nem érti miért nem akarom hogy bármi közöm is legyen hozzá.És még csak 14 éves!!!Gondoljatok bele! ÉS a fiú és közötte sem volt semmi!
2009. ápr. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát, valóban túlreagálod, ha már a kérdést felvetetted, és ennyit írtál hozzá. Vannak ilyen emberek, nem kellene velük foglalkozni. Ha foglalkozol velük, ha nem, akkor is lesznek.

Még csak el se ítéld őt, hanem egyszerűen legyen példa arra, hogy nem kell viselkedni. Talán egyszer majd belátja ő is ezt, de az ne a Te gondod legyen.

2009. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen úgy reagálod le, ahogy egy 14 éves lereagálná. 10 év múlva röhögni fogsz az ilyen barátnőn, akinek amúgy magánügye, hogy mit csinál (addig, míg nem a te pasiddal csinálja majd).

Emiatt meggyűlölni hülyeség, max innentől ne vedd figyelembe a tanácsait fiútémában, vagy mittomén.

2009. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem rohadtul túlreagálod lehet h most nem úgy tűnik de visszagondolva te is ráfogsz jönni és ha az illető a barátnőd volt sztem ne hagyd ezmiatt elveszni a barátságotokat!!!am sztem ha élvezte jól tette h megtette bár a sráctól szemétség!
2009. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó de mi lényeg?
2009. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
túlreagálod...a mi sulinkban egy 15 éves csaj elment szülni...szóval vannak durvább esetek is, sokkal durvábbak
2009. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!