Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jutottunk el idáig? 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jutottunk el idáig? 14 évesen már szexelnek, és túl vannak az xy. Kapcsolaton, és ráadásul nem is szégyenlik. Még gyerekek bolond ostoba gyerekek. A szülők ezt hagyják? Nem szólnak, nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 00:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mikor én 13 éves voltam, és "jártam" az osztálytársammal, akkor ő is le akart feküdni, csak h.lye lettem volna annyi idősen lefeküdni vkivel, de nem mindenki gondolja így. Amgy a pasik hibája, gyenge kis p.csök, nekünk is ugyanúgy kell a szex mégsem rontunk rá midnekire
2011. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
ಠ_ಠ én is nem sokká dugni fogok 14/F és ne gyertek a szülőkkel mert nincsenek sajna és teljesen normális vagyok és nem ilyen rapper köcsög rocker vagyok :) és már szeretném elveszteni korai ez még de hát lehet én is ilyen köcsög leszek de azt nem akarom=)
2011. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
utolsó, már a hozzászólásból is süt az intelligencia....
2011. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 napietus ***** válasza:
55%
ja. kultúra kib*ssza a biztosítékot.
2011. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
:D köszi emberek :) látom titeket se neveltek meg.
2011. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tetszik valami ne szólj bele okés?Törődj a saját életeddel. :) f@rok
2011. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nagyszerű ezért tartunk itt
2011. júl. 31. 09:03
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Kikérem a szüleim nevében! Nem csak a nevelés miatt van... ezért maszturbálunk, mert kívánjuk a szexet. Velem egyidős barátom volt, több, mint egy évig voltunk együtt. Kívántuk egymást, lefeküdtünk. Szerintem egyáltalán nem követtünk el hibát... és hozzáteszem, hogy engem szüleim az erkölcsre neveltek, de ha egy lány nem bámyarém, sok fiú udvarol neki, ami azért beindítja a hormonháztartást...

L/16 (akkor voltam 14...)

2011. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 napietus ***** válasza:
azért vagyunk emberek, hogy ne a hormonjaink irányítsanak. a jószándék megvolt, de mégsem hatott rád az a mégoly jó nevelés sem, utolsó....
2011. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!