Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy ez szerelem? Elmúlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ez szerelem? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Remélem valaki tud hasznos tanácsot adni ez ügyben, már régóta gondolkozom hogy megkérdezem itt mert nemtudom kitől. Próbálok rövid lenni. Van valaki akivel nem nagyon töltöttem el sok időt, de már kb egy éve ismerem. Jó pasinak számít igy a csajoknál de ez nemhiszem hogy számít. Szóval kb mióta "megismertem" nem múlik el valami iszonyu érzés hogy hiányzik meg kell nekem és nagyon rossz ha rágondolom és ha meglátom egy buliban vagy valami kiborulok kb és ideges leszek és ilyen senki másnál nincs. Kicsit néha úgy érzem hogy talán érezhet irántam valamit de nem keres meg semmi, úgyhogy talán nem így van. Mióta megismertem már a második barátom van és szeretem nagyon a mostani barátom de mégis sírok még a mai napig ha eszembe jut mikor beszélgettünk meg ittunk együtt... és most meg egy ribanc barátnőmmel kavart előttem és ez nagyon kiborított. Nem hiszek a szerelemben... kicsit hülyeségnek tartom, én máshogy fogom fel ezt. De akkor hogy lehet hogy valakinél akivel alig töltöttem időt így érzek ennyi ideig? Mit tegyek ellene? nagyon rossz ..

Bocs a helyesírási hibákért vagy ha nagyon hosszú lett.


2011. júl. 31. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy nagyon vonzódsz hozzá.
2011. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kicsilány az a helyzet, hogy belezúgtál mint vak a szakadékba.
2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy elmúljon? Mikor fog?? Most tudtam meg hogy össze jött azzal a ribanc barátnőmmel akivel elvileg jóban is vagyok, osztálytárs, és tud is róla hogy mit érzek a srác iránt legalábbis mondtam már neki.. ettöl most iszonyuan érzem magam rosszul vagyok
2011. júl. 31. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

El fog múlni, ez nem kérdés. Az hogy mikor fog elmúlni az attól függ, hogy milyen gyakran találkoztok. Minél ritkábban látod a srácot annál jobb.

Addig is ajánlom a sportolást. Lelki sebekre nincs hatásosabb gyógyír a kimerítő, kemény edzéseknél.

2011. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!