Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha arról lenne szó meghalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arról lenne szó meghalnátok a párotokért?

Figyelt kérdés
Ez csak egy példa:D Ha valaki azt mondaná nektek hogy vagy Te halsz meg vagy a párod akkor meghalnál helyette? Őszinte válaszokat..:D
2011. júl. 31. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A párom nem létezik, így nem :D
2011. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez de szemét kérdés.... :D

Nem tudom.

2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Én azért halnék meg, hogy legyen, de annak meg nem sok értelme lenne... :D

Ha meghalnék a szerelmemért akkor se jó dolog ilyen terhet valakire tenni... Helyzetfüggő.


20/l

2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha lenne...:P:D ;)
2011. júl. 31. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
most nincs párom, de ha lenne, ha nem egy utálatos liba tűzbe mennék érte.
2011. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem halnék meg senkiért
2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább hagynád meghalni??:D
2011. júl. 31. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

nincs párom, de igen, akit szeretek, azért meghalnék

20/L

2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik helyzet sem jó, mert így is úgy is egymás nélkül lennénk..... Most azt mondom h igen, mert nagyon szeretem, és nem tudom elképzelni h nélküle éljek, de ha ott lennék nem tudom hogyan döntenék, lenne-e bátorságom meghalni helyette.
2011. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

több okból is igen:

1.)utána nagyon szomorú lennék hogy meghalt és csak szenvednék nagyon,talán meg is ölném magam

2.)ebben az esetben hogy én is meghalhattam volna helyette nem csak szomorú lennék hanem lelkiismeret furdalásom is lenne

3.) a legfontosabb indok persze az ,hogy nagyon nagyon szeretem és feláldoznám magam csak hogy ő éljen

L

2011. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!