Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, valaki még használja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valaki még használja az msn-t, vagy már mindenki áttért a facebookozásra? 20/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:06
 1/8 A kérdező kommentje:
akit érdekel priviben megadom a címem :-)))
2011. aug. 1. 08:07
 2/8 anonim ***** válasza:

aggyad

18 tranfeszcica

2011. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még használom az msn-t :)

20/L

2011. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Attól, hogy valaki használja, nem feltétlenül akar veled beszélgetni. Meg aztán minek? Még azt se írtad le, hogy miért olyan hű de jó veled beszélgetni MSN-en. Gondolom nem jó...
2011. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én használom és jobban szeretem, mint a facebook chat-et...
2011. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem használom már, igen, tényleg a fb miatt. de amúgy korábban se nagyon használtam, mert állandóan lefagyott ha a gépemről akartam indítani az ebuddyt meg utálom:D
2011. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom, bár a FB chaten mindig ki vagyok jelizve szinte...:)
2011. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem igazán szeretem a facebook chat-et.Zavaró,néha nem küld el üzeneteket...stb. Szerintem az msn sokkal jobb,az ablak is nagyobb. :D
2011. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!