Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Ő is ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Ő is ezt használja?

Figyelt kérdés
2 napja vettem Canesten kombit, mert termálfürdőben voltunk a barátommal és elkaphattam valamit. Igen de én ezt aznap este még nem éreztem és a barátommal együtt voltunk úgy. Másnap jöttek a tünetek... A kérdésem az lenne, hogy a betegtájékoztatóra oda van írva hogy akkor a páromban is benne lehet ez a fertőzés. A hüvelygomba elleni krémmel kenegessen ő is vagy neki mit kell csinálnia, hogy ne fertőzzön vissza? Előre is köszi a válaszokat! 24/L
2011. aug. 1. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kenegesse ő is, szerintem az a szer, rá sem lehet rossz, de azért kérdezz rá egy gyógyszertárban.


Amúgy igen, valószínűleg ő is elkapta, úgyhogy mindenképpen kenegessétek.

2011. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat azért én nem hagynám, hogy egyből kenegessen vele. Előbb tudni szeretném biztosra, hogy ez a helyes lépés. Szóval kérdezz valakit , aki szaki.
2011. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Igen de én ezt aznap este még nem éreztem és a barátommal együtt voltunk úgy. Másnap jöttek a tünetek...", ebből a mondatból csak nekem jön le az a feltételezés, hogy a barátodtól kaptad el?
2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canestennel mindketten nyugodtan kenegethetitek. Baj biztosan nem lehet belőle.
2011. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mivel már 4 éve együtt vagyunk és semmilyen fertőzése nem volt még soha. Ja és már tavaly is volt sajnos hüvelygombám, amit szintén egy strandon kaptam el akkor amikor a barátom külföldön volt. A tünetek ugyanazok, illetve már nem is érzek semmit, de muszály az utolsó kúpot is feltenni. Köszi a válaszokat!
2011. aug. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!