Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy ő "más" mint a többi?

Figyelt kérdés
Meglátattok egy fiút/lányt,megtetszett nektek,és azt éreztétek,hogy ő más mint a többi fiú/lány,ő olyan különleges,és anélkül,hogy beszéltetek volna,azt éreztétek mintha már ismernétek egymást,és össze fogtok vele jönni.Éreztetek már ilyet?:)
2011. aug. 1. 10:23
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
100%
aha, minden stimmelt, kivéve az "össze fogtok vele jönni" rész áhhháhehh :D
2011. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sörensen ***** válasza:
Olyat, hogy mintha már ismertem volna, éreztem. Olyat nem, hogy össze fogunk jönni, de aztán mégis összejöttünk. :D
2011. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket csak azután tudok megállapítani,miután megismertem. Mert ugye bár nem minden az aminek látszik..:)
2011. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,én most érzek ilyet :) De,hogy összejövünk-e,az még a jövő zenéje...
2011. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Nem lett belõle semmi.
2011. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 x) ***** válasza:
Igen. Tényleg "más" volt :) meleg volt a drága :/
2011. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen...de nem jöttünk össze
2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, egy buliba egy csaj nagyon ismerősnek tűnt, mintha már imsertem volna korábban pedig nem. Most próbálom felszedni:P
2011. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!