Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyet? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Hasonló mint az irigység de mégsem az. Nem tudok nevet adni ennek az érzésnek, pedig napok óta ezen gondolkodok.

Figyelt kérdés

Ha a barátommal X napig nem vagyunk együtt,elkezdünk hiányozni egymásnak.Ilyenkor mind a ketten feszültek leszünk,és kötekedősek.Amikor beszélünk MSN-en,irigységhez hasonló érzést érzek,ha már egy jó ideje nem találkoztunk.

De nem konkrétan vagyok irigy,hanem amit belül érzek ahhoz az érzéshez hasonlít.Féltésnek sem hívnám,mert nem féltékeny vagyok rá.Oké,hogy hiányzik,de miért társul mellé ez az érzés,és mi ennek a neve?


2011. márc. 21. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
elvonási tünet
2011. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
féltékenység (az irigység enyhébb, különlegesebb formája ebben az esetben)
2011. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
haragnak hívják,de tudod hogy semmi értelme,mert vagy nem tehet róla,vagy ..ez nem változtat azon hogy szereted :)
2011. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én távkapcsolatban élek a párommal. És én meg utálom ok nélkül a lakótársát, hogy ő bezzeg minden nap egy lakásban van vele... És tudom, hogy nincs okom utálni ezért, de nem tudom "kiölni" magamból ezt az érzést..

Szóval hidd el, ilyen érzésekkel nem vagy egyedül...

2011. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annak aki távkapcsolatban él:

Szia!Megértem abszolút!Olyan mintha az időt irigyelném amikor beszélünk msnen.Elég hülyén hangzik,de a tudat hogy amikor beszélünk ,akkor ráér,és ezt az időt együtt is tölthetnénk,de nem lehet,mert nem egy városban lakunk.(Gondolom akkor benned is hasonló az érzés,csak nálad az,hogy tudod,hogy van valaki,aki sokat van vele,és rosszul esik,mert te is szívesen vele lennél.)

23:12 Valamilyen szinten harag is emiatt hogy tudom,hogy lenne ideje rám,de nem találkozhatunk.

22:08 Az is benne van,hogy féltékeny vagyok.

22:01 Elvonási tünet is mert tényleg hiányzik.

Ezeknek összesen vajon mi lehet a neve.Maga az érzés neve.


Azt hiszem most olyan kérdésbe nyúltam akkor bele,ami nem csak engem foglalkoztat,és elég elgondolkodtató.:)

2011. márc. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!