Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti is éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is éreztétek már úgy, hogy sokkal többet adtok a párotoknak mint ő nektek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatom van,és sokszor érzem azt hogy én csak adok és adok,és nem nagyon kapok viszonzásul semmit.Ezek időszakos dolgok,tehát nem mindig van így,mondjuk 3-4 havonta előjön a dolog.Nagyon szeretjük egymást,de néha annyira elkényelmesedik,nem veszi észtre hogy több szeretetre vágyom,ő nem is érti min vagyok kiakadva hisz ő ugyanúgy szeret azt mondja,de nem nagyon érezteti.Máskor viszont a tenyerén hordoz.Más is volt már így hogy kissé elhanyagolta a párja?És mit csináltatok ilyenkor hogy helyreálljon a béke?Komolyan kíváncsi vagyok hogy ezt más hogy oldja meg.

Normális válaszokat kérek!

20/L


2011. szept. 28. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokára 1 éves kapcsolatom lesz. És én pont ellenkezőleg érzem. Szerintem ő sokkal többet teszz értem, vagy nem is tudom. Mármint jobban kifejezi az érzéseit, szavakkal és tettekkel egyaránt. Én inkább a tettek embere vagyok. Mármint, ha azt mondja, hogy szeret, akkor ritkán mondom, hogy én is, inkább megcsókolom, hozzábújok. 18/L
2011. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem pontosan ez a baj. Volt olyan hogy pasim néha észre se vette hogy létezek, vagy hogy a számítógépezés fontosabb volt neki mint én, és sose foglalkozott velem eleget, de neki fel se tűnt. és mondogatta hogy szeret, és nem érti mi bajom.

Én féltékennyé tettem. Mikor rájött hogy ha igy folytatja el is veszíthet azonnal elkezdetett hajtani. azóta sokkal jobban megvagyunk.

16/L

2011. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen számítógépes dolog. Mondtam neki, hogy zavar. Abbahagyta, vagy mindig engedélyt kért, hogy had menjen.:) Azért voltam kiakadva, mert áthív, hogy együtt legyünk. Erre odaül a géphez, és órákon át rám se hederít. De amióta megbezéltük, jobban érzem magam. Első voltam
2011. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy egy lány mégis mivel tud többet adni egy kapcsolatban? A nagy részük minden szart elvár a pasitól, cserébe pedig csak szétteszi a lábát és részéről le van tudva. Ha egy faszi pedig kimutatja az érzéseit, akkor egyből nyálas papucs lesz. Nem jó nektek semmit, úgyhogy örüljetek, hogy van valakitek, ha pedig nem tetszik, akkor keressetek mást.
2011. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam, egy ideig szőnyeg alá söpörtem a rossz érzéseimet ezzel kapcsolatban, de egy idő után már nem lehetett letagadni, hogy itt én vagyok az, aki ad és cserébe nehogy ugyanazt, de még a töredékét se kapja. Mint kiderült (bevallotta), hogy kb negyed annyira nem volt értem soha oda, se a kapcsolatunk elején, se semmikor a kapcsolatunk alatt. Most próbálom épp kiheverni. A tanulság az, hogy soha többet nem megyek bele ilyen kapcsolatba, ahol érzem, hogy érzelmileg alá vagyok rendelve. A szerelem, mély kötődés soha nem lehet részrehajló, ezt egy életre megtanultam, normális párkapcsolatokban mindkét fél egyaránt beletesz, méghozzá ugyanannyit. Az utolsónak pedig azt üzenem, hogy igenis léteznek olyan párkapcsolatok, ahol a nő az, aki érzelmileg sokkal többet tesz bele: sokkal többet kedveskedik, sokkal mélyebben kötődik, több a kompromisszum a részéről, elfogadóbb, alkalmazkodóbb. Nem azokból a hülye önző, sekélyes ribancok alapján kell általánosítanod, akikkel idáig megvert a sors. Én is mondhatnám, hogy minden férfi egy érzelmi analfabéta p.cs mint az exem, de nem teszem, mert hiszek és bízok benne, hogy egyszer nekem is eljön az igazi!
2011. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!