Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
Most nemrég volt egy tábor megismertem egy fiut aki nagyon kedves meg minden de hogy véget ért a tábor nem tudom hogy hogy mit írhatnák neki mert szeretném tartani vele a kapcsolatot mert nekem többet jelent mint egy barát.Ha vannak esetleg ötleteitek hogy mit csináljak akkor irjatok.Megjegyezném hogy messze lakunk egymástól és nem biztos hogy még fogunk találkozni:(
2011. aug. 1. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj vonatra, biztos közelebb kerülsz hozzá.
2011. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Legelső pont...bátorság!Tudom,hogy könnyű mondani,de próbálj meg egy picikét kevésbé nyuszi lenni! :)

Meg van az e-mail címe,telefonszáma vagy facebook? Mert akkor rögtön rá is tudsz írni.Szerintem kezdhetnéd azzal,hogy megkérdezed,hogy hogy van,mik történtek vele a tábor óta,mi a helyzet vele,és ha végigrágtátok magatokat ezeken a témákon(mert gondolom azért ő is vissza fog kérdezni),akkor akár még a táborban történtekről is beszélhettek.Ha érdekled,akkor ő is próbál majd veled beszélgetni,feltesz kérdéseket,mesél valamit.Ha nem válaszol rögtön,esetleg úgy érzed,hogy nagyon untatod,ne gondolj rögtön a legrosszabbra,lehet túl elfoglalt,de azért ne hessegesd el ezt a gondolatot mert fennállhat.Őszíntén szólva nem látok túl sok jövőt ennek,de minden esetre szurkolok! :)

2011. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!