Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Bamulnatok egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Bamulnatok egy csajt, ha baratnotok lenne?

Figyelt kérdés
Nem ugy ertem, hogy parszor raneztek egy csajra, hanem 20-30 alkalommal, sokaig a csajt nezitek, hogy mit csinal, kivel beszel...
2011. aug. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem, de ha annyi szép lány, vagy valami megfog benne, akkor megnézem (nem bámulom, mert az udvariatlanság) de alaposan megnézni szoktam.


De ennyi, nem koslatok utána. Megnézem, és kész :D

2011. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át a kérdést... Kétértelmű nagyon...
2011. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretném a barátnőm, akkor nem bámulnám.

De pl volt már arra példa, amiért kicsit szégyellem is magam, hogy összejöttem egy lánnyal, de emellett titokban mindig a lányt figyeltem, akibe valójában szerelmes voltam, de túlságosan elérhetetlennek tűnt a számomra, így meg sem próbáltam. Persze utólag kiderült, hogy mégsem volt olyan elérhetetlen, de úgy tűnik, egy időre lecsúsztam róla. Az volt az érdekes, hogy neki is volt barátja, amíg franciaórán társak voltunk, mégis egész órán engem bámult, én meg persze őt.:)

2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy srac, aki tetszik nekem. Voltam egy lakodalomban es ott jatszott a zenekar, akinek a gitarosa volt ez a srac. Mar elozoleg probalt bokolt nekem, olelgetett, enekelt nekem, a csipomet fogta meg.

Szoval visszaterve erre a lakodalomra, en ott ultem a baratnommel es azt vettem eszre, mikor raneztem, hogy mindig felenk nez. Gondoltan nem engrm bamul, majd atultem a szuleimhez, beszelhetni apummal, es attol a perctol kezdve mar mindig arra nezett, ahol apumekkal ultem, volt, hogy egyedul voltam, akkor is nezett, volt, hogy ismerosokkel, akaehanyszor raneztem, mindig nezett.

2011. aug. 3. 18:26
 5/7 anonim válasza:

Tuti hogy beléd zúgott.

Vagypedig kopasz vagay, vagy nincsen hasad vagy valami.

én akkor bámulok egy egy csajt amikor nagyon teccik meg minden.

vagy ha annyira csúnya hogy aztmár néznem kell de inkább az előző

2011. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hajam szerncsere meg van, hasam is, meg mindenem. Masok szerint szep vagyok, es mondjuk en se tartom magam csunyanak. De szerintetek mennyi a valoszinusege, hogy nincs neki baratnoje?
2011. aug. 3. 18:43
 7/7 anonim válasza:

Hát fogalmam sincs....

linkelj egy képet magadról légyszi.

2011. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!