Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszex (nem biszex! ) pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszex (nem biszex! ) pasik ti álmodoztatok és maszturbáltatok valaha lányok képére vagy lányokra gondolva? Ha igen mit? (Tudom hülyeség. Csak sok lány meg akar győzni hogy nem vagyok biszex, ezért kell az infó. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamasz koromban csináltam ilyesmit, de aztán elmúlt. Nem is vagyok benne biztos, valóban érdekelt-e, vagy csak társadalmi nyomásra csináltam, amit az ismerőseim is.


Igazából ezek a címkék annyira jelentéktelek, nem tudják lefedni az ember szexuális vonzalmait. Van sok, magát heterónak tartó ember, aki időnként rágerjed a saját nemére is, és vannak biszexek, akik valamelyik nemhez jobban vonzódnak. Ismerek jó pár olyan full meleg pasit is, akinek korábban volt felesége.


Igazából ezt Neked kell tudnod, sztem az vagy, aminek tartod magad. Nőre pedig végképp sose hallgass :)

2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, igen, igen és igen. Jól mondod. Köszi!


Én úgy látom hogy az alábbi idézet igazság tartalma magas.


"... sexual orientation ...


female:


Heterosex ~15%

Bi-curious ~75%

Lesbi ~10%


male:


Heterosex ~40%

Bi-curious ~50%

Homosex ~10%"

2011. aug. 3. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!