Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, menni fog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, menni fog a titkolózás vagy érdemes lenne elmondani mindenkinek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 4 hónapja járunk. De muszáj eltitkolni a kapcsolatunkat.. de viszont minden hétköznap egy helységben vagyunk..
2011. aug. 1. 22:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki előtt kell titkolóznotok, de jobban jártok, ha felvállaljátok a kapcsolatotokat, mintsem titkolóztok továbbra is, és kiderül a dolog. Sokkal jobban ráfáztok vele. Nem beszélve arról, hogy előbb-utóbb ez teherré válik számotokra.
2011. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek...

Ő tanár..

2011. aug. 1. 22:13
 13/23 anonim ***** válasza:
én azt tudom nektek tanácsolni,hogy vállaljátok fel! egy idő után majd nyűg lesz már ez a titkolózás, feszültek lesztek tőle, és az fog rámenni a kapcsolatra.. :(
2011. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tanár-diák viszony? azúgyjó

hát hallod..szerintem maradjon titokban igazad van rengeteg következménye lehet.

2011. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tanár- diák kapcsolat??
2011. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen..
2011. aug. 1. 22:25
 17/23 anonim ***** válasza:

pff akk maradjatok kussban és élvezzétek a szerelmeteket. egyszer úgy is elballagsz

-.-

2011. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát, amíg nem mondtad, hogy ő a tanárod, azt mondtam volna, hogy vállaljátok fel, ezt mindenkinek el kell fogadnia. De ezt már nem így gondolom! Jobb, ha titokban tartjátok addig, amíg el nem ballagsz! Utána pedig jobb lenne, ha nem mondanátok el, hogy eddig titkoltátok a kapcsolatot, hanem úgy kéne elrendezni a dolgokat, hogy azt higgye mindenki, hogy ez egy friss kapcsolat, hiszen még akkor is kirúghatják, ha kitudódik a titkos viszonyotok.

Sok boldogságot és kitartást!

2011. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szia : )

elmondom a véleményem, és remélem segítek vele. volt viszonyom tanárommal.

a helyzet az, hogy először úgy éreztem boldog vagyok mellette, hogy szerelmes vagyok.

egy hónapig sikerült titkolni mindenki előtt (azután eljött a nyári szünet).

azt mondta, hogy szeptemberben otthagyja az iskolát, és keres másik munkahelyet, hogy ez többé ne jelentsen gondot. és innentől kezdve semmi sem volt a régi.

azzal, hogy megszűnt a mi kis közös titkunk, kezdett elkopni az izgalom. már semmi nem volt olyan jó.

nem voltak azok az összenézések, mondatokba rejtett titkos utalások.

azt gondolom, hogyha most úgy érzed, hogy ha kiderülne, hogy mi van köztetek, akkor már nem lenne olyan izgalmas, az azt jelenti, hogy nem érzel iránta szerelmet, csupán egy fellángolás, amit a titok jellege csak mégjobban felerősít.

kicsit mérlegelj magadban, beszélgess vele, hogy ő ezt hogyan látja, és szeptemberig tisztázz magadban mindent.

azzal viszont számolj, hogyha kiderül akkor nagyon sokan lesznek rólad rossz véleménnyel. mindig vannak, akik elhiszik, hogy szerelem van a háttérben, és vannak, akik nem hiszik. vagy konzervatívabbak. vagy féltékenyek. vagy féltenek. : )

ezzel viszont számolnod kell.

nehogy csalódj olyanokban, akikről azt hitted majd melléd állnak !

ügyesen ; )

2011. aug. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon köszi..:D Igazából azt hiszem szerelmes vagyok..

Azt hozzá kell tennem nem tanít, de persze simán megkaphatom jövőre..

2011. aug. 2. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!