Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után vessem fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vessem fel, hogy szedjen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én másfél év után kezdtem gyógyszert szedni, és nem ő vetette fel, hanem én...

19/L

2011. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Felvetheted akármikor hogy örülnél ha szedne. Ha már együtt vagytok pár hónapja és hosszú távra terveztek. Persze csak ha neki nincs ellenére. Csak miattad ne kezdje el szedni. De alaposan vizsgáltassa meg magát, normális dokihoz menjen. Mert nem mindenki szedhet/szedhetne.
2011. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, ha nem szed. Nem egészséges dolog az, hiába bevett gyakorlat.
2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Amióta a családomban megtörtént az, hogy a sógornőmnek 4 hónaposan meg kellett szülnie a már halott gyerekét, elhatároztam, hogy én nem fogok fogamzásgátlót szedni. Nála ez az eset sajnos arra vezethető vissza...
2011. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
semmikor ha nem szeretnéd,hogy hormonbajai legyenek,esetleg később ne lehessen gyereke
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
47%
Miért ne szedhetne fogamzásgátlót? Ugyanmár a mai világba nagyon ritka az olyan h a fogamzásgátló szedése után ne lehessen gyereke vagy valami ilyen probléma.. Sztem nyugodtan felvetheted neki maximum nemet mond.. De sztem akkor ne kezdjen el szedni gyógyszert ha hajlamos a fejfájásra mert akkor a gyógyszer ezt felerősíti és az kibírhatatlan..Velem is ez volt.. De ez is ritka..
2011. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azonnal felvetheted, de én pl. nem szednék ilyen szemetet semmiképp se20L
2011. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És akkor se szedjen ha genetikailag hajlamos trombózisra.
2011. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ismerek olyat, akinek attól ment tönkre a mája, a másiknak egy kisebb cisztája lett. Szóval okosan a gyogyival
2011. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

A mai modern fogamzásgátlók nem hogy gyakorlatilag negatív mellékhatások nélküliek, de rengeteg a pozitív mellékhatásuk (pl pattanások eltűntetése, kiszámítható és általában kevésbbé kellemetlen menstruáció, a szőr mérsékeltebb növekedése, fogyás, vagy kis súlyfelszedés, attól függően, hogy az orvos hogy látja, melyikre van nagyobb szükség). Sokkal nagyobb biztonságot nyújtanak a védelem terén is, mint mondjuk a gumi óvszer.

Nem hasból beszélek, kérdezd meg bármelyik nőgyógyászt. Anyám több mint 12 éve személyesen felelős a Magyarországon forgalmazott fogamzásgátlók 70%-nak minőségéért. Ezek a mellékhatásos dolgok teljesen igazak, csak éppen bő 5-10 évvel ezelőtti készítményekre. Ma már biztonságos, és maximum annyi esetben jár negatív hatásokkal, mint ahányszor becsúszik egy terhesség gumis védekezés mellett is.

Én személy szerint az első együttlétünk előtt (4-5 hónapja jártunk) vetettem fel a dolgot. A lány magától is tudta, hogy ez így jobb, nem kellett győzködni.

2011. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!