Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok olyan lánnyal akinek kicsi vagy nincs melle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem a méret a lényeg de nincs??????az meg hogy? valamennyi kell hogy legyen hisz a szervezet SZÁNDÉKOSAN oda tesz zsirpárnákat és nem ok nélkül ha nincs az kóros soványság vagy más egészség ügyi probléma ha meg kicsi akkor az löttem lévők m ár megadták rá szerintem a megfelelő választ:D
2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok nulla mellel, sajnos ezt örököltem. Eddig volt egy 6 éves 2,5 éves kapcsolatom, jelenleg 1,5 éves van. Egyiket sem zavarta, mert nem a mellbe volt szerelmes hanem belém. Nyugodj meg ha megismer és tetszel neki, nem a melled mérete fog számítani.
2011. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A kicsi szebb.
2011. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a természete meg a kisugárzása, akkor simán. Egyébként is a kis mellűeket kedvelem.
2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
csaj vagyok ... és nekem nő a mellem már 13 éves koromban nagyobb volt mint a barátnőimnek de nekem ez még mindig kicsi és nagyobbat akarok és nem tudom elképzelni hogy ilyen " kicsi " mellemet megfogja a pasim majd ha még nagyobb lesz az a jó ..... énnekem ha kicsebb mellem lenne mint ami mostvan én akkor sürgősen tömném már nem azérd de szerintem a kismellü lányokban kevés a nőiesség .......
2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16/L
2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
bocs de nem.15f
2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ma 14:39!


Te ne nyilatkozz a férfiak nevében:P Egyébként meg 100X inkább kicsi mell, mint szilikonos. Természetes a jó...

2011. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sok nő lenne akinek egyáltalán nincs melle, másrészt a kis mellekkel nincs semmi baj, inkább kicsik legyenek mint túl nagyok.
2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Melle mindenkinek van. Engem nem zavar ha vkinek kicsi a melle.
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!