Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amiket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amiket nem nem szeretnek a fiuk ha mondanak nekik? Mit nem szep mondani nekik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
semmi olyat, ami az önbizalmukat csökkenti :)
2009. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha lehet azert 1-2 konkret valaszt is adjatok kerlek:">
2009. ápr. 8. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
2 kapcsolatom volt eddig. Mind2 fiúnak kimondtam/mutattam, mennyire szeretem őket...Amire a válasz az volt, hogy elhagytak, mert összetojták magukat a komoly szándékaim miatt. 24/l
2009. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
csatlakozom az utolsó hozzá szólóhoz. Nálam dettó ugyan ez van.Egy hónapja ért véget. Igaz vissza akar jönni,mert még szeret stb.Csak nem értem miért hagyott el.20/L
2009. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Na szép mondhatom összetojták magukat mert azt mondtad nekik h szereted ... én meg majdnem mondtam 1 lánynak de ő meg le se tojt:S. Am igaza van az első hozzászólónak csak olyat ne ami az ilyen téren általában amúgy is kicsi önbizalmunkat csökkenti , bár ha nagyon zavar valami akkor harapd le a fejét különben nem ért a szóból( ezt magamból kiindulva mondom nekem leharapják a fejem akkor felfogom én ha nem akkor meg nem is számít annyira)
2009. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mit?

Ezt: Megcsaltalak,sajnálom, de azért barátok maradhatunk!!!

Na ezt ne mond soha egy férfinek!!!!=)

2009. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Aki egészséges önbizalommal rendelkezik, annak bármit lehet. Aki nem... Az nehezebb eset.

18/F

2009. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

"...nem a te hibád, hanem az enyém..."

"aranyos fiú vagy, nagyon kedvellek, de maradjunk csak barátok"

"a barátságunknak nem tenne jót, ha összejönnénk"

"szerintem még várjunk..."

"nem vagyok felkészülve"

"ugye vársz rám? Nekem fél év a minimum, hogy ágyba bújjunk"


meg még kb 1000 mondat...

2009. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha valami sértőt mond a csaj, mert látja, hogy nem veszem magamra és ezáltal valahogy még jobban kedvel. :D
2009. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Péniszmérettel sose viccelődj, és sose jegyezd meg, hogy az előző barátodé nagyobb volt.
2009. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!