Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, szép ápolt kedves lány. Suliban együtt ülünk tök jól kijövünk , beszélgetünk egymással.8-10 hónapja dobta a barátja. Viszont néha másképp mosolyog rám/ néz mint általában, de amikor szóba hozom előtte a szerelem témát vagy, hogy lenne e nála esélyem akkor rögtön tereli a szót más irányba.Szerintem úgy ahogy tetszenék neki s természetesen ő is tetszik nekem nagyon . Lehetséges, hogy csak félénk és nem mer ilyenekről személyesen beszélni? nos próbáltam fece-n msn-en de ott is tereli a szót. Tippek?
2011. júl. 5. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2011. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Janee_ka ***** válasza:

Légy egyenes és vess be mindent :)

Így nem bírja terelni.

2011. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elnézést. Kort elfelejtettem 17 évesek vagyunk.
2011. júl. 5. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki, hívd el randira. Ha nem szeret téged, max az idő segíthet. Ha hetekig ezt csinálja, akkor pedig hagyd békén. Most egy darabig ne hozd fel neki a témát, legalábbis szóban ne. Ha eljön az idő, akkor pedig mondja meg, hogy nem vagy igen.
2011. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudta elfelejteni még az előző kapcsolatát, agy még mindig fáj neki a szakítás. Ha ez mély nyomot hagyott benne, egy ideig lehet, hogy nem szívesen gondol a szerelemre. Ettől még lehet, hogy van nála esélyed. Ha nem tetszenél neki, vagy nem kedvelne, akkor amikor szóba hozod a témát szerintem közölné veled, hogy nem. Szerintem légy ozzá türelmes, vagy kérdezz rá, miért nem beszél róla veled.
2011. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél egyértelmű célzásokat, és puhatold ki valahogy a dolgot, minden képen személyesen! Én például ugyan így tereltem ezt a témát nemrég, de szerintem a fiú sem gondolta komolyan, csak érdekelte a véleményem a dologról. Plusz még ez a netes dolog. Nem megbízható. Szóval élőben, és kezdeményezd te. Én lehet, hogy ha rákérdezne egy fiú akivel alapból barátok is vagyunk, hogy én hogy látom el tudnám-e képzelni magunkat együtt ha nem élőben tenné, és nem lennék 100%-ig biztos benne, hogy komolyan gondolja, terelnék. Kezdeményezz, és hajrá! :)
2011. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!