Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a nőknek elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a nőknek elsősorban a romantika számít?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy egy nőnél nem a sex dominál a kapcsolatukban, hanem a szeretet s a romantika. Ez szerintem így van, cáfoljatok ha netán nem igaz. Nos, lenne a romantikával néhány kérdésem. Mi számít romantikusnak? Mi kell ahoz, hogy elhidjék, hogy szereted s nem csak a bugyiában akarok turkálni? Mivel lehet pl elsőre olyan benyomást kelteni egy nőben, hogy nem vagyok egy sexmachine és nekem férfi létemre tényleg számít a romantika?


Előre köszönöm a normál válaszokat. Írjatok kort is


19/f


2011. aug. 2. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem igaz. Én sokak szerint szép, komoly nő vagyok, de hányok a rózsás,romantikus dolgoktól. Nagyon ritkán van rá szükségem.

Ez nem azt jelenti, hogy hidegségre vágyom, de úgyis érzem, ha szeret, ha ezt nem hozza tudatosan a tudomásomra.

2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak egy helyen előzi meg a romantika a szexet: a szótárban
2011. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a romantikus fajta, én is hányok a rózsáktól meg a nyálas dolgoktól. DE szerintem romantikusnak számít, ha:

-néha viszel neki egy szál rózsát/csokit

-hajókázás

-séta a naplementében

és ezek közbe nem a szexről beszélgetni xD

2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeségre jöttél rá, barátom. :D Nekem a romantika felesleges és felfordul tőle a gyomrom, az a nyál kategória, amivel nem foglalkozom. Nem értem, mért hisz minden pasi ebben a hülyeségben, hogy ha nőről van szó, akkor romantika. Nem feltétlen jár kéz a kézben a kettő.


20/N

2011. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:10


Én meg azt nem értem miért általánosítasz...A többivel egyet értek.A kérdező szintén általánosít,ez is hiba.Biztos van olyan lány,aki szereti a romantikát,de kevesebb van belőle,mint olyanból,aki szereti a jó kexet.:D22/F

2011. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nőtől függ. Mint látod itt elég sokan írták már, hogy nekik nem számít. Nekem meg pont, hogy igen, meg gondolom sok más lánynak is:D

De szerintem csak akkor legyél romantikus, ha alapból olyan természeted van, mert ha eröltetett, akkor inkább ne.

Nekem az a romantikus, ha valaki nem egyfolytában hülyül (persze, az is kell:D), vagy ilyen barom dumákat nyom, hanem kedves is, gyakran megdícsér. Szerintem valamennyire az is fontos, hogy féltékeny legyen, nem úgy, hogy durván, meg hogy ilyen mánia lenne belőle, de ne úgy álljon hozzá, hogy "oké, ott van körülötted egy csomó pasi, de én úgyis megbízom benned amúgy is csinálj amit akarsz."

Meg az olyan dolgokat is szeretem, hogy hosszan beszélgetnénk, elmennénk sétálni, néznénk 'sírósdrámákat' (már persze ha ő is szereti valamennyire). Meg az ilyen alap romantikus dolgok nekem bejönnek. Nem azt mondom hogy mindig vegyen rózsát meg csokit, mármint persze lehet, mert biztos örülnék:D Azért persze szerintem azt is elvárhatod, hogy viszonozza is ezeket, mármint ne csak az egyik fél adjon bele mindent.

2011. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NEM
2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mivel lehet pl elsőre olyan benyomást kelteni egy nőben, hogy nem vagyok egy sexmachine és nekem férfi létemre tényleg számít a romantika? "


Szóval egyáltalán nem vagy romantikus alkat,mivel nem tudod,mit jelent annak lenni,de azért el akarod hitetni a nőkkel az ellenkezőjét?...pfff...egy újabb majom...

2011. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyertyafényes vacsora, csoki, virág , megleped
2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a romantikát
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!