Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces vagy gyerekes? Elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces vagy gyerekes? Elsősorban lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nők nagy többsége a 17-18 de még a 19-20éves korosztályt is "éretlennek nevezi"...

Nos, lányok engem kicsit tisztába kellene tenni, hogy nálatok mi a humor, és mi a gyerekesség...

Pl szituációkat is írhatnátok...[kérlek a korod is írd mellé]

Sokszor az a baj, hogy túl komolytalan valaki, sokszor meg az ,hogy fapofa, és nem tud nagyon megnevettetni...

Szóval hölgyeim, leírnátok ilyen téren az ideálotokat..!?

A válaszokat előre köszönöm:)


2011. okt. 3. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mindig olyan hangulatod legyen amilyen a csajnak -> kiszámíthatatlan. Ha rossz kedve van és viccelődsz, éretlen hülye vagy, ha jó kedve van és neked rossz, akkor meg fapofa=


=Nem győzhetsz a női logika hatalma felett.


F/16

2011. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ja és az ebből következő ézeteltéréseknek 100%-ában csak és kizátólag te vagy a hibás.
2011. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyszeruen legyel poenos (amikor ugy van a helyzet), ha latod, hogy rossz passzban van ne probalj poenkodni, mert az kiborito tud lenni, inkabb legyel egyutterzo.. A lenyeg az, hogy tudj komoly lenni adott szituacioban. Remelem tudtam segiteni.

17/L

2011. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mus musculus ***** válasza:
Én pl. bármikor szívesen fogadom a poénokat (ramaty hangulat esetén is), csak egyvalamit nem bírok elviselni; mikor komolyan beszélek és viccet csinálnak belőlem.
2011. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Férfinél gyerekes, ha megsértődik. Egy fiú ne legyen sértődékeny és hisztis az taszító. Ha gondja van mondja meg és megoldjuk együtt :D De ne vonuljon félre duzzogni mert az nagyon gáz. A vicces és humoros azt jelenti hogy társaságban nem ő az aki folyton pofázik és mindenki unja és nagyon gáz, hanem hogy vannak jó szólásai, kellemes a társaságában lenni. Egy férfi tudjon vidám vicces és komoly egyaránt lenni, ahogy a helyzet kívánja.
2011. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!