Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért nem baj, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért nem baj, ugye?

Figyelt kérdés

Na szóval volt egy kérdés ami "megihletett":D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem a pasizásról lenne szó(:

Most 12 éves vagyok, és most ugyérzem hogy IGAZIBÓL vagyok szerelmes, ha rám néz zavarban leszek, kiráz a hideg és izzad a tenyerem, ugye ez nem baj 12 évesen?

Csak mert erről a kérdésről és a válaszokról ez jött le.:S

Előre is köszönöm a válaszokat(:

12L


2011. aug. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg csak szerelmes vagy,addig nem baj..ha 12 évesen pasizol is,az már felesleges..hülyeség.

15/L

2011. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor fogod még azt érezni, hogy szerelmes vagy, aztán majd később (jóval később!) eljön az igazi, és rájössz, hogy amit addig éreztél, az csak diákszerelem volt, semmi komoly! :)


Amúgy nincs ezzel semmi baj, ha ilyet érzel, de pasizni még korai, úgyhogy maradj meg az érzésnél!

2011. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyátalán nem akarok pasizni, talán 16-17 évesen(:
2011. aug. 2. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:

ne határozd meg hogy mikor fogsz pasizni. ez hülyeség. én is elhatároztam hogy 17 évesen már barátom lesz és nem leszek szűz, mégis az voltam. na?:D plusz azt is elhatároztam hogy soha nem cigizek. láncdohányos voltam egy évig. na meg másról is határoztam el dolgokat...:D


amúgy meg 12 évesen nekem is volt egy "nagy" szerelmem. a srác is szeretett, csak őregebb asszen 3 évvel. most, így, visszagondolva kiráz a hideg, há rágondolok. és nem a jó értelemben. :)

2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jójó, nem is fogok semmit elhatározni, csak onnan tudom hogy igaziból szeretem, mert eddig szerintem csak tettszetek a fiúk, bebeszéltem magamnak h szerelmes vagyok beléjük, de akkor nem volt ilyen kiráz a hideg izzad a tenyerem érzés:D
2011. aug. 2. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 8 évesen is éreztem ilyet, lesz még pár ilyen érzésed, de pasizni ráérsz. Azonkívül, ő arra lett volna kíváncsi, hogy baj lenne e, ha lenne egy olyan barátja, akivel tanul, moziba megy, maximum fogják egymás kezét.Nem tudom miért támadták rögtön, az ilyen ártatlan barátság szerintem nem gáz.
2011. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, én ma éltem át ezt az érzést(:
2011. aug. 2. 19:02
 8/9 AndiBandi93 ***** válasza:

Én általánosban összehaverkodtam egy sráccal egészen hatodikos koromig vele "bandáztam" meg minden. Mikor elkezdtek dolgozni bennem a hormonok, úgy éreztem beléestem. Ez ment 4 éven keresztül, amit te leírtál. Lepkék a gyomorban, hideg kiráz stb. Aztán nyolcadikban ő is kezdett udvarolni - más lányoknak. Na az nagyon fájt, mégha csak diákszerelem is volt. Aztán középiskolások lettünk, összejött egy csajjal. Onnantól lemondtam erről a diákszerelemről, és 16 évesen rátaláltam egy fiúra, aki viszontszeret :)

Végül is így működik szerintem minden ilyen fellángolás szerű diákszerelem. Csak túl kell élni :) Hidd el, ha eljön az idő, vele együtt eljön az igazi is :)

2011. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi(:

Amúgy mindenkit felpontoztam(:

2011. aug. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!