Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már baj, ha lassan minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már baj, ha lassan minden nő megfelelne nekem, ugye? 18F

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja nincsen senkim és úgy érzem néha, hogy már szinte mindegy ki legyen a hölgy, csak nő legyen, ez veszélyes dolog! Mert akkor a "nem éppen jó" nőkkel is beérném, az meg nekem se lenne jó! De nagyon nehéz parancsolni a vágyaimnak, mit tegyek? Hogyan tudnék ez ellen tenni?
2011. okt. 25. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarán kanos vagy és meg akarsz fektetni valakit? Vagy szeretethiányod van és párkapcsolatra vágysz... Ha az elsőre hajtasz menj el egy diszkóba minden 3. lány könnyen megfektethető. :D ha a másodikra akkor van probléma a dilemáddal, párkapcsolatra ugyanis nem mindenki alkalmas.Szóval azért legyen valami rostád ami alapján szűrsz de ne állíts átléphetetlen mércét se. :)
2011. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:

magyarul a krumplit is, ha nem gurulna el :D 18 évesen normális.


29/n

2011. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyjad már, mindenkit meg kell d.gni 16tól 40ig szépet is, csúnyát is!!!
2011. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csúnya vagy, akkor érthető és nem baj, hiszen nem válogathatsz. Nekem is szinte mindegy, csak nő legyen, de így se kellek senkinek.
2011. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát érdekesek vagytok, méghogy mindegy uhhhhh :D :D azér szerintem akármennyi a korotok is, ne így álljatok hozzá hogy egy csaj csak arra kell hogy megdontsétek :S :D 17/L
2011. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
addig nincs gond még mindegy csak nő legyen ,ha már majd ott tartasz ,hogy mind egy csak nő nemű na az már kóros!!!!
2011. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Nem baj, annál több lehetőséged van dugni, mint a finnyásabbaknak :D

Állíts fel egy mércét, mondjuk 16 és 70 között, 140 és 210cm közöt, 40 és 120kg között.

2011. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!