Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe? Nem tudom mi legyen a megoldás

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már majdnem egy éve együtt élünk a párommal kinn külföldön.

Több probléma is van a kapcsolatunkba.Nem tudunk meg beszélni semmit,mert őt nem érdekli.Megrögzött ps3 beteg reggeltől estig,füvezik,sörözik majdnem mindennap.A fű csak alkalom adtán van na de akkor is engem idegesít mert én nem ebbe nevelkedtem.

A másik nagy probléma a húgával van,érzem hogy úgy mond az ő családja ellen beszél engem érzem a feszültséget köztük és köztem.Ő most úgy van,hogy ide fog költözni hozzánk és már előre félek mert tudom,hogy nem fogok vele kijönni.Látom előre ahogy itt fog ülni minden nap köztünk mivel egy szobát bérlünk és itt vagyunk a legtöbbet,hetekig mindennap itt kell majd néznem.

A fő gond az hogy most nem engedhetjük meg magunknak hogy haza menjek mert sajnos arra sincs pénz hogy meg vegyük a repülőjegyet.Nagyon rossz ez így.Nem tudom mit csinálhatnék.

Ötletek esetleg??Előre is köszönöm


2011. márc. 20. 14:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ő 26 srác én 21 éves lány
2011. márc. 20. 14:25
 2/14 anonim ***** válasza:
én a te helyedben ott hagynám,ezzel csak magadat teszed tönkre,amint csak teheted gyere haza,ne élj egy ilyen pasi mellett,nem érdemel meg
2011. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy kiadós beszélgetés....
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja igen,egy kérdés,szereted?
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első adandó alkalommal gyere haza.
2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen szeretem,de ez valamikor már nem elég.

tudom és látom rajta hogy ő is.de akkor mért nem képes meghallgatni engem,a problémáim a gondjaim??épp hogy csak élünk egymás mellett.őt csak a ps3 köti le egész nap,nincs egy szabad órája se csak mikor ki megy wc-re vagy eszik.

érzem hogy nem állna ki értem a családjával szemben.

most otthon van a húga mert nincs itt kinn munka haza ment,de viszont két hét múlva jön vissza.egyáltalán nem bír engem ennek már több jelét is adta,holott ő az idősebb mégis ő viselkedik gyerekesen.volt rá már példa hogy beárult az anyának hogy én átnézzek rajta stb.

meg amúgy is nem jövünk ki.ide akar költözni ami azt jelenti hogy amíg nem tudok haza menni el kell viselnem,

sajnos nincs most munkánk se a páromnak se nekem,és nem tudjuk megvenni a jegyet,már rég haza mentem volna.nem bírom ezt.:((

2011. márc. 20. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe már rég kidobtam volna! Sokkal jobban járnál, úgyis találsz jobbat, ő meg tegye tönkre magát úgy ahogy akarja, de téged ne rántson magával! Hát hogy hogy jössz haza? Ha Európán belül vagy, én keresnék egy megbízható kinézetű magyar kamionost, aki még ha csak egy kis jelképes összegért is, de hazahozna.
2011. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

utolsó.

köszi a komit.de egy hol találok én ilyen kamionost?mert gondolom nem az utcán. a másik meg télleg jelenleg a boltig nem tudnék elmenni még egy kenyérért sem,mert annyi pénzem sincs.anyuék meg sajnos nem tudnak segíteni:((

szóval sajnos muszáj lesz várnom.még az lenne jó ha lenne itt kinn olyan ismerős,barát akinél meg húzhatnám magam egy kis időre amíg nem lesz munkám és haza nem tudok menni.de sajnos nem ápolok itt kinn ilyen viszonyt senkivel

2011. márc. 20. 14:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Érdekel téged, hogy mit fog gondolni rólad a srác? Ha nem, akkor add el a ps3-at, vegyél belője jegyet, és irány haza. :D


Egyébként szerintem magyar kamionost úgy talán előbb találnál, ha itthoni ismerősöd itt kérdezne körbe. Csak van valaki a családodból, nem? Egy cégnél leszólít valakit, az csak meg tudja mondani, hogy nem megy-e valamelyik kollégája abba az országba, ahol vagy, aztán ha talál, akkor szól neked, hogy mikor hol tudna összeszedni. Szerintem egy kisebb összegért biztosan találtok ilyet, legalábbis hamarabb, mint repülőjegyre pénzt.

Remélem sikerül valahogy minél hamarabb hazajutnod.

19/N

2011. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Merre felé vagy?Én régóta kinnt élek Angliában talán ha a környéken lennél tudnék neked segíteni... Én már ezt egyszer végigjatszottam egy volt baratnőmmel csak ott más volt a probléma... de vele se lehetett megbeszelni semmit, kiadtam az utját.Muszáj volt, ha boldog akarsz lenni nem szenvedsz egy ilyen mellett...
2011. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!