Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társaim mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van barátnöm,de sokat veszekszünk,mert minden apróságon felkapj a vizet! És van egy lány akinek sokat köszönhetek,neki is van barátja de sokkal jobban megért engem és kezdem őt nagyon is kedvelni! Kicsit csendes vagyis nem mindig és pont ez tetszik benne hogy tudja mikor kell kiállni az igazáért vagy akár a barátaiért! Szerintem szép lány és a kedveségével is nagyon megfogott,de nem tudom mit csináljak.Nem akarok két kapcsolatot tönkre tenni..deeee

[link]

[link]


2011. jan. 16. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz,hogy nyilvánosan felteszed a csaj képétsérti a jogait.
2011. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először szerintem a mostani kapcsolatod próbáld meg menteni, ha lehet. Ha nem, akkor isten vele. Házisárkánnyal senki nem akar leélni egy életet.
2011. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát én először is első lépésnek attól függetlenül hogy lesz-e egyáltalán második lépés, otthagynám a sipákoló némbert.


Aztán tartanám a kapcsolatot a kedves lánnyal, de addig nem lépnék amíg van pasija, nem tisztességes dolog. Várd ki. Addig bőven lesz időd jobban megismerni, és eldönteni, hogy valóban akarsz-e vele párkapcsolatot.

2011. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

(fogadjunk az első képen a jelenlegi barátnőd van)

am szerintem ha nem akarsz megbolondulni menj a "kedvesebbhez"

a helyedben ha a jelenlegi nagyon kiakasztó otthagynám, és egyszerűen csak a kedves lány közelébe maradnék (nem nyomulnék rá hiszen van barátja) és ha a kedves lány érezni fog valamit irántam, akkor jóság lesz :)

2011. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én a képeket szeretném sértegetni, ha szabad. :D

Előszőr is jó lenne tudni, hogy melyik ki. Az első képen szerintem egy szőke egyén van, aki a mostani barátnőd. a második képen meg mittomén kik vannak, és fogalmam sincs melyik a kiválasztott nő személy...

2011. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De szeretném, hogy nekem is olyan problémám legyen, hogy két lány közül kell választanom...
2011. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van lehet nem kellet volna fel tenni a képeit!! Csak anyir atanácstalan vagyok!Mind a két képen a kedves csajszi van! Nem tudom hogy lenne jobb és csak gyötrödöm tényleg az én kapcsolatomba és tudom hogy az övé sem túl fényes..de ő csak barátként áll hozzám!

Öcsém!! ez már gáz!!

2011. jan. 16. 20:10
 8/17 A kérdező kommentje:
Az első képen is ő van a 2.-on pedig a baloldali!
2011. jan. 16. 20:11
 9/17 anonim ***** válasza:

bakker tényleg...ne haragudj kérdező, de az első kép kicsit durcis lett, a jelenlegi barátnőd viselkedése pont erre a "karakterre" illett

a második kép sokkal aranyosabb ezért gondoltam, hogy akkor az első a jelenlegi barátnőd

elnézést a félreértésért

2011. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Iiisteeneeeem .... ide járnak tanácsot adni és nem ismernek fel egy nőt két különböző képen ... ááá ... na pá!
2011. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!