Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit először megnéztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-nna kérdése:

Mi az amit először megnéztek egy lányon-fiun? (külső)

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Arc. (fiún) Utána a magasságát összehasonlítom az enyémmel ( szeretem ha minimum 5 centivel magasabb nálam, én is elég magas lány vagyok 173 cm). Ezután a ruházatát, de csak úgy kb. (nem b.zi, nem nyomorék stb.) és utána próbálom kitalálni, milyen lehet a teste. Kb. ennyi. :) 17/L
2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

(egy fiún) a magasságot, cipőt, arc...

amúgy nekem még az eres kéz is bejön

2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
fiún: összkép, aztán szem.
2011. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
cipő xddd 16/L
2011. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

én meg már azt hittem, hogy a lányok hülyének néznek, amikor megtudják hogy cipő mániás vagyok :D 18/F (nem vagyok b*zi, azért azt megjegyezném :D)

amúgy lányon amit először megnézem az az arc és az alakja, nekem ez a két legfontosabb, meg persze legyen ápolt

2011. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szem, mindig az a legfontosabb számomra. Aztán az arc úgy általában... általában a hajra fordítok még különös figyelmet (nem az kell, hogy valami fantasztikus frizura legyen, hanem olyan szempontból csak, hogy ápolt, gondozott-e).
2011. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

előző:


lemaradt - 20/f vagyok, és azt írtam amit a lányon néznék:P

2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
illat,illat,;s illat.lanyon
2011. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
arc, arc arc arc, alak, alak, alak, arc, alak, öltözködés,
2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

lány vagyok.. nincs ilyen hogy mit nézek meg elsőre! az egészet egybe, nem tudok az utcán sem koncentrálni hogy csak a szemeket lássam mindenkin... az összképet...

ami fontos a külsőnél, hogy ne öltözködjön úgy mint ezek a plázatömegcicafiúk, tehát csőgatya, supra, lila felső, fülcsi, hajcsi, puszcsi.

a ruházat mindegy, csak ne legyen a fenti...

az arc tökmindegy, csak ne legyenolyan h tényleg ráhányok ( [link] pl: első, harmadik kép)

amúgy mindegy, a belső nálam kompenzál ...)


ha külsőt, arco tkérdeztek, akik abszolúte kedvencek, legjobbak, legszexisebbek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!