Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki! Ideálok KÜLSŐ alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki! Ideálok KÜLSŐ alapján?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%

165cm 53kiló hosszú fekete haj, kávébarna szem, aranyos nőies arc, semmi tetoválás, semmii piercing és semmi műköröm, közepes természetes mellek, amelyik lány így néz ki az iránt nagy vonzalmat érzek.

21f

2011. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát, lehet fekete, esetleg sötétkék, valami strapabíróbb gumiból, aminek jó a tapadása. Mondjuk a biciklitől is függ, versenybringára a bordázatlan, keskenyebb külsök jönnek be.
2011. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
:DDDD lol! Majdhnem leírtad a külsőm :D
2011. okt. 8. 21:15
 4/33 anonim ***** válasza:

Barna haj, barna szem, közepes magasság, átlagos testalkat, ápolt arc és haj.

16/L

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

21:15

Lol ez megér annyit, hogy küldj magadról egy képet:)

Tehát én inkább a latinos csajokat szeretem, dehogy szeretem, imádom!:)

2011. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 mus musculus ***** válasza:
100%

Fekete, kicsit hosszabb (mondjuk 10-15 centis), enyhén anime-feelingű (tehát amolyan kócos hatású) haj, zöld szem, hófehér bőr, vékonyabb testalkat. Izomkolosszus semmiféleképpen ne legyen, egy kicsi izom még oké, de a hiánya sem zavar. Őszintén szólva a nagyon markáns arcvonások sem jönnek be, úgyhogy nyugodtan lehet "kisfiúsabb". Persze ezek abszolút nem mérvadó tulajdonságok, viszont ami kritérium: ne legyen rózsaszíncsőgatyás díszb*zi és nem baj, ha nem tökéletes, de valami fogjon meg benne, térjen el az átlagtól valamilyen mértékben.

Na, ennyit a külsőről.

2011. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Pl arcra leginkább ez jön be, nem tudom miért de nagyon megfogott:

[link]



Fekete haj+ borostás arc+ izmos test(nem annyira, de pont jó!)


Mint pl ez a test->

[link]


De persze tudom, hogy ez mind csak ideál:D Attól még másnak is esélyt adok mert nem csak ez az egy kategória tetszik :)

2011. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Persze, h nem szabad vmi istent kitűzni 'és csak őt keresni, mindenki mást meg elhajtani.... :)
2011. okt. 8. 21:23
 9/33 anonim ***** válasza:
Legyen szép még ha ez relatív is. ;)
2011. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
a kedvenc:a fekete vagy a természetes szőke egyenes (vasalt haj),160-170 magas,55-65kg,arányos testtömeg eloszlás tehát arányában ne legyen túl nagy a mell(+ne legyen szilikon se) ,segg és ne legyen hurka pálcika hanem mondjuk a hason is legyen valami kevés fognivaló :D kevés smink,vagy ne is legyen,se műköröm se semmi extra.És egy alapfokú higiénia meg ápoltság azért legyen:D
2011. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!