Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok de még nem csókolóztam. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 15 éves vagyok lány vagyok, de még sosem csókolóztam, és annyira gáz szerintem.. barátnőim mindig mesélnek ilyen sztorikat a pasijukról, és a legtöbbnek van, de nekem nincs. Volt már 1-2 de csak diákszerelem, belátom, de mindegy. Szóval szerintetek gáz?
2011. aug. 2. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Nem értem..:/
2011. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha látszik rajtad, hogy zavar ez a dolog, és az gáz, ha emiatt görcsösen keresel hirtelen valakit akivel tudsz smárolni...
2011. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Pintér Ivett Gabrie. válasza:

Szerintem nem gáz.

Azt mondom hogy ne szégyeld.

És biztos lesz pasi aki tetszik neked és neki is tetszesz.

Na meg az is fontos hogy megércsétek egymást.

És hogy mindkét fél hű,és megbízható legyen a másikhoz.

2011. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 2. 22:33
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én se csókolóztam még, bár fiatalabb vagyok picivel több, mint egy évvel nálad, és fiú vagyok. Am. ha szeretnéd, bepótolhatjuk... :DDD

Pasit meg ne keress, majd találsz ;)

2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

igen, vannak tőled idősebbek is, akik elmondhatják ugyanezt... mit szóljanak akkor ők?

télleg babaszobában a helyed. -.-

2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz. Várd meg azt, akit igazán szeretsz, megéri. És kerüld a bulis csókokat, sokkal többet jelent az első csók a szerelmeddel, mint a "csak megtörtént, és kész".
2011. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kérdés gáz és égő! Én 18-elmúltam mikor megtörtént,olyan 21-éves lehettem és egy 31-éves férjes nővel volt 0,5 éves viszonyom amit abba kellett hagyni mert sokan sejtették már.35F
2011. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én 15/f vagyok és még nem csókolóztam, hol laksz?
2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ahhoz, hogy csókolózz, szerelem is kell, viszont ha szerelmes vagy, nem tudsz koncentrálni a tanulásra (szerintem felvételi előtt vagy) amit később meg fogsz szívni, mert 3-4 hónap után úgyis szétmentek.
2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!