Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér van az hogy, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-nna kérdése:

Mér van az hogy, ha egy csaj smárol több fiuval egy bulin akkor mekkora K. va, de ha a fiu smárol több csajjal akkor meg mekkora tag?

Figyelt kérdés
Nektek erről mi a véleményetek?
2011. aug. 2. 23:08
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
0%

Elmagyarázom. a csaj a zár.a fiú a kulcs

kebzelj el egz olyan zárat a mit minden kulcs ki tud nyitni.az egy szar zár.

most képzelj el egy olyan kulcsot ami minden zárat ki tud nyitni. az egy jó kulcs nem?

2011. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jóóó igen értem ezt a kulcs meg a lakatos dolgot. És milenne ha tik a saját véleményetek szerint mondanátok el és nem az szerint amiket olvastok,mer én rátok vagyok kiváncsi a ti véleményetekere és nem a kulcsokra :''DD
2011. aug. 2. 23:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
ok, itt a saját is. bunkóságnak tartom egy bulin több emberrel smárolni ( ugye az előre nézve:), én nem tettem, nem tenném. (F)
2011. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Mert a sasok nem vadásznak legyekre.
2011. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mér van az hogy, ha egy csaj NEM smárol több fiuval egy bulin akkor mekkora kincs és erkölcsös, de ha a fiu NEM smárol több csajjal akkor meg mekkora lúzer?


Nektek erről mi a véleményetek?



(A helyesírási hibákat direkt benne hagytam :P)

2011. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, helytálló felvetés :D
2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk elgondolkodtató.

Én mondjuk nem ítélem el azt se ha egy csaj több valakivel van meg ha a fiu is.De akkor ne tegyenek köztük külömbséget.

2011. aug. 2. 23:20
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Na akkor kedves gyerekek.Látom ideje felvilágosítani titeket.Kezdjük az állatvilágban.Az állatvilágban a leg életképesebb utódok létrehozásának érdekében a nőstények alaposan válogatják meg párjukat.A leg erősebb leg szebb hímeknek van a legnagyobb esélyük a párzásra.Ha a nőstény minden hímmel párzik akkor valószinüleg nem jön létre a tökéletes utód.Embereknél ez az erkölcsben mutatkozik meg.Vagyis a gyenge erkölcsű lányokat elítélik.Teszem hozzá helyesen!!A lányoknak kéne sokkal inkább magasra emelni a lécet.
2011. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

mert az emberekben benne vannak bizonyos sztereotípiák szexuális téren.

pl.: ha egy lány több fiúval kever az egy erkölcstelen k*va (igen kicsit túloztam)

ha egy fiú jól néz ki, jól öltözik és ügyel a külsejére, akkor homokos

ha egy fiú egyszerre több lánnyal kavar milyen macsó

ha egy fiú rosszfiú, akkor szenvedélyes

ha egy lány nem iszik alkoholt a szülők szemében egy kincs a társaság szemében egy gátlásos és zárkózott unalmas ember...

stb... és még millió hasonló sztereotípia van. szexualitás vagy szociológiai szempontból... amik egy marha nagy sablon, de ez van...

2011. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
A lányoknak az lenne a szerepük,hogy csak annak csábuljanak el akikkel le akarják élni az életüket.Mivel a lányoknak elég 30 perc jópofizás ahhoz,hogy megdughassák őket ezért a fiúkban nem alakul ki az ún. udvarlás mivel egyszerűen feleslegessé vállt.Vagyis ennek szellemében az a fiú akinek sok lányt sikerül megszereznie joggal érezheti magát menőnek és a könnyűvérü lányok pedig joggal érezhetik rib@ncnak magukat.Kedves hölgyeim ha tetszik,ha nem önök tehetnek mindenről. :)
2011. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!