Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez álmomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ez álmomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy maszturbálok és arra keltem, hogy orgazmusom van, miközben meg sem mozdultam, tehát csak az agyamban történt minden.20L
2011. aug. 2. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

ez termeszetes...szepek az ilyen almok single-seg idejen :P


20/F

2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is éreztem:)De olyan furcsa volt,mert lüktetett a puncim,de valahogy mégsem az a mély orgazmusom volt,hanem olyan más.
2011. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemrég volt velem is ilyen, szívesen átélném máskor is :D 23/L
2011. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hete tettem fel szinte ugyanezt a kérdést, én is meglepődtem de van ilyen :D
2011. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. Engem nem zavar.


24/N

2011. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy zavar, csak csodálkoztam, hogy lehet orgazmusa valakinek úgy, hogy semmilyen inger nem éri fizikailag.
2011. aug. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!