Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesbe vonzo ha izmos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesbe vonzo ha izmos?

Figyelt kérdés

Egy kigyurt fiut kevesbe birnak a lanyok?Nem testepito vilagbajnokra gondolok hanem ha latszik a hasizma(kozkas),es a karja is formas.

Amugy 16/F vagyok,egyaltalan nem verekedos/agressziv.


2009. ápr. 8. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Az izmos pasikat nem szeretem, sztem beképzeltek. de a plázacicak buknak az olyanokra. :S :S
2009. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%

ellenkezoleg...altalaban a lanyoknak az izmosabb testu pasik jonnek be...foleg kockas has meg ilyenek.

nekem szemely szerint csak azok jonnek be:D

2009. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha már nagyon mű, akkor taszít...
2009. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Magyar nyelvtanből is gyúrj egy kicsit, bár az nem látszik meg olyan hamar.
2009. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
nekem mind 1 h ohgyan néz ki egy pasi alkatra ameddig nem kisseb vagy soványabb nálam:)
2009. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs,nem fogalmaztam jol amikor irtam a kerdest.Ugy ertettem ,hogy ha van egy pasi aki:jofej,kedves,vicces,jo a kisugarzasa es nem bekebzelt bunko akkor az izmok is pozitiv tulajdonsagnak szamitanak vagy inkabb negativnak?
2009. ápr. 8. 19:34
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
csak is pozítivnak lehet h 1-2 emberke azt hiszi majdd h bunko vagyok de ők olyanak is nem kell velük foglalkozni ennyi
2009. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen még nem lehetsz olyan hú de izmos.Különben meg döntsd el a nők kedvéért edzel v a sajátodért.
2009. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez személyenként változó. Olyan is van akinek a macis alkat jön be..

Én pölö nem szeretem kifejezetten ha egy fiú Nagyon kigyúrt, nagydarab, inkább legyen szálkás. Arany középút.

Nade ha helyes, kedves, sötöbö akkor csak előnyére válhat. Feltéve hogy a lány ízlésének megfelel.

2009. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pozitív mindenképpen... a barátom testépítő, és el sem tudom képzelni a hatalmas karjai nélkül :D Törődő, figyelmes, nagyon szerelmes - ezek után nem zavar, hogy kétszer akkora, mint én. ^^
2009. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!