Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A duci lányok mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A duci lányok mért jönnek be nektek kevésbé? Az is lehet szép és vonzó, nem?

Figyelt kérdés
Én 19éves lány vagyok, 179cm és 91kg. Külső:Hosszú szőke haj szép arc, Vastag comb, van pocak is kerek formás popó nagy mell ami nem éppen feszes. Belső: Kedves mosolygós, nagyon tudok szeretni, hűséges vagyok. Szex: Imádom a szexet, akár napi 4is jöhetne szeretem minden részét és szeretem vadabbul, szex mellett is maszturbálok napi többször. Szerintem ezek a tulajdonságok olyanok amik egy férfinek kellenek és amilyennek egy lánynak lennie kell. A kinézetem ennyire visszatartó lenne, hogy már meg se akarnak ismerni? Normális válaszokat kérnék vagy bármilyen hozzászólást ezzel kapcsolatban. (párom van és sokaknak tettszem is, de borzasztóan kisebbségi komplexusom van, én nem tudom elfogadni magam.
2011. jún. 13. 14:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 WhiteLabel ***** válasza:

ha zavar akkor változtass rajta!

179cm és 91kg az egy kicsit túl megy a duci fogalmán, bocsi de ez van.

Engem ha valami zavar magammal kapcsolatban akkor azon változtatok.

2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
41%
A ducikat szeretjük, de te nem duci vagy hanem colos és kövér. Mint egy tank.
2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
ha zavar hogy duci vagy, akkor csak simán ne egyél...
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
és a nők miért nem szeretik a visszahúzodó vézna fiúkat?
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 WhiteLabel ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésre válaszolva, azért nem tetszenek mert amiért neked se tetszik ha egy srácnak lóg a hasa.
2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
kérdező te összejönnél egy írtódagadt sráccal?:)
2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket nem tudom megérteni, ha azt mondod van párod, aki szeret, elfogad, és sokaknak tetszel is. Mi kéne még? Én evvel totál elégedett lennék.
2011. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
9%

Mert gusztustalan a hájas has,a nagy sonkák....undoritó!

Addig nem ennék,amig le nem fogynék...ha 100faxom lenne,egyet sem adnék egy dagadtnak sem:SIgénytelen,hogy ennyire nem foglalkoznak a kövérek a kinézetükkel!!!

2011. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Nem megy a fogyó, túl sokat idegeskedek és elég szar életem volt és van egyedül a kaja ami boldogit. Apám vert állandóan még kicsi voltam dagattozott gyerekként, anyám is duci volt de ő már pár éve halt meg...sok kapcsoaltban csalódtam úgy az egész életem szarnak gondolom...akkor legalább a kaja ami boldogitson....
2011. jún. 13. 14:10
 10/53 A kérdező kommentje:
Amúgy meg direkt normális válaszokat kértem és eléggé megbántottatok ezekkel....köszi
2011. jún. 13. 14:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!