Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy pasi fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy pasi fél megcsókolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:08
 1/7 axdsc ***** válasza:
azt hogy rusnya vagy
2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
Tapasztalatlan... vagy csak nem adsz neki elég világos jeleket, hogy te is szeretnéd.
2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egyátalán nem vagyok rusnya -.-

amúgyis nagyon helyes fiúról van szó aki nagyon megválogatja a barátnőit, szóval úgy mondjad hogy rusnya lennék..;)

2011. aug. 3. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, h tényleg fél, h elrontja, vagy valami. Vagy csak húzza az agyad.
2011. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán tőle kérdezd meg! 1000 és 1 oka lehet, a büdös szájtól kezdve a lelki zűrzavarig....
2011. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy úgy érzi egyenlőre még nem érett meg a helyzet, vagy bizonytalan, hogy barátság vagy szerelem lesz.


Várj még kicsit és lassan próbáld irányítani a helyzetet. Pl. simítsd meg a haját, bújj közelebb, mintha fáznál, távolíts el képzeletbeli szöszmöszt/morzsát az arcáról

2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha majd o ugy erzi h itt az idelye akkor megfogja tenni az elso lepeseket , de abban egyet ertek az elozo valaszoloval h lehetseges h bizonytalansag miatt nm akar belevagni.Szerintem varj meg.
2012. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!