Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte mindig zavarba jövök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig zavarba jövök, ha meglátom a barátnőm bátyját. Miért történik?

Figyelt kérdés

Már az is elég ha tudom, hogy ott van valahol a közelben. Elgondolkoztam már azon, hogy vajon tettszik-e nekem,de leszámítva, hogy zavarba jövök és rendesen elvörösödök semmi mást nem érzek. Akkor mitől jövök zavarba?

Csak értelmes válaszokat várok.


2011. aug. 3. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemed???
2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy leányzó...


Amúgme szerintem lehet, hogy azért van ez, mert számít neked, hog mit gondol rólad.


Szerintem vag tiszteled a gyereket valamiért, vagy csak vonzónak tartod, esetleg szégyenlős vagy.

2011. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valószínű, h a kérdező nőnemű, és a "barátnőm bátyja" ez esetben nem azt jelenti, h b*zi :D hanem, h egy tinicsajszi, aki átmegy pletyizni az egyik otársnőjéhez, és hopp, ott meglátja a csajszi bátyókáját, és irulpirul és hülyén vigyorog :D normális dolog, majd kinövöd.. :D
2011. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb. kétszer előfordult velem, hogy csak jött-ment a srác a lakásban és ahogy "elkaptam" egy pillanatra, olyan tökéletes volt.
2011. aug. 3. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Tessék elcsábítani a bátyját, tudod te hogyan kell riszálni.
2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ebbe a kategóriába raktad, akkor egyértelmű.
2011. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is majdnem összejöttem a legjobb barátnőm bátyjával, aki 5 évvel idősebb... Buli volt náluk, és elkezdett fűzögetni, ez többször is megismétlődött, de nem történt semmi, mert tudtam, hogy csak játszadozik elem... Ettől függetlenül nagyon bírjuk egymást, sokat baromkodunk, ha náluk vagyok. Szerintem próbálj meg nyitni felé! :)
2011. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd szét a lábad, úgyis ezt a választ vártad nem?
2011. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha fiu vagy: tojsz nehogy vmit elk*rj a csajjal különben laposra ver :D

ha lány: velem is így van xD csak nem ilyen durván :D

lehet randának tartod magad és nem akarsz szégyenkezni..

2011. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!