Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom úgy nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom úgy nézni a fiúkat ahogy mások?

Figyelt kérdés

nagyon unom már magam... egy átlgaos lány azt mondaná egy divatosan öltözködő, kissé túl ápolt fiúra hogy jaj legalább ápolt, és hogy vonzó, de engem taszít ha már észre lehet venni hogy foglalkozik magával (mármint hogyha az átlagosnál is jobban), olyan gondolatok vannak a fejemben, hogy ez nem férfias meg így undorodom tőle ..

meg hogyha valaki büszkén tartja magát a kocsija előtt akkor is ilyen undorító érzés hogy jesszus most azt hiszi hogy én a kocsiját fogom szeretni és ilyen undorodás..

meg ha mondják hogy "megyek gyúrni" vagy hasonló akkor megint ilyen jaj a kis h*lye megtesz mindent hogy jól nézzen ki olyan szánalmas...


nekem valahogy bejönnek ezek a férfiállatok, tehát leonardo dicaprio, johnny depp, bruce springsteen fiatal korukban..


persze legyen ápolt de a maga módján, ne legyen illatfelhő, meg vasalt haj, meg ultradivatos haj meg cipő (óriási supra meg ilyenek..) meg bejön azért ha izmos valamennyire csak így taszít ha erről beszélnek...

meg ha egy fiú be akar próbálkozni akkor ilyen szánalmas az érzésem hogy jaj hogy látszik rajta milyen szánalmas..


2011. aug. 3. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Öööö szerintem terhes vagy!
2011. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

mindig olyan fiúkról álmodozok aki hasonlóan néz ki mint az áltqalam fent említettek, tehát hasonlóan:

[link]

[link]

[link]


és különlegesek, tehát mondjuk elgitározza a ekdvenc számomat, meg verseket ír, meg mondjuk egy forró pillanatban a rómeó és júliából idéz, meg virágot hoz, meg ilyenek, de nem félénk hanem tudja mit akar de nem egy olyan hogy szex után kidob, hanem már annyira kívánjuk egymást hogy nem tudunk mit tenni a pettingen meg hasonlókon kívül hanem már muszáj szexelni mert annyira imádjuk egymást, aaaaaaaaaahhhhhhh

2011. aug. 3. 13:11
 3/15 A kérdező kommentje:
szűz vagyok.:)
2011. aug. 3. 13:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Neked bejön Axl Rose?:DD
2011. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nagyon is!!! mondjuk nem itt:

[link]


de itt *-------*:

[link]


egész első sor.


de leonardo dicaprio a leginkább.

2011. aug. 3. 13:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval átfogalmazva arról van szó, hogy neked olyan pasi kell, aki természettől fogva tökéletes, nem kell gyúrnia, nem izzad, valamint rózsaillatút fingik? Erre kevés az esély. Szerintem ha valaki éppen arra büszke, hogy izmos, mert szorgalmasan jár sportolni, vagy arra, hogy van autója, amit a saját pénzéből vett meg, akkor felőlem legyen rá büszke, kicsit akár dicsekedhet is. Én csak azt tartom szánalmasnak, ha a kocsi apuci pénzéből van, az izmok pedig szteroidokból nőttek. ;)
2011. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval nincs veled gond. Egyszerűen nem szereted az ilyen fiúkákat. Én is undorodom tőlük, de én pasi vagyok. Erre rá lehet kenni.
2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nem jó telesen a leírás. Mert vannak emberek, szerintem akiknek kifejezetten jól áll, ha törődnek a külsejükkel sokáig. Csak az üres fej szokott problémát jelenteni. Amitől olyan kis b...is lesz az illető.
2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Axl Rose rules!!!! Gun's 'n' Roses FOREVERRR!!!!!!!!!!!!!!!


Johnny Depp is király

2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Am Axl Rose hol átlagos?:D ö egy krva nagy rock király!!
2011. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!