Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek mitől lesz erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mitől lesz erotikus kisugárzása? Vagy az egyáltalán milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13:40 - Jaj ezek alapján te egy.. .fúúú :D Ez a hang dolog bejön nekem :D Persze nem ilyen Olláré Ibolya meg Tina Turner hangra gondolok. az már nekem picit sok :D Amúgy a Blondie énekesnőjének van még szerintem iszonyúan erotikus hangja , akkor is mindig elfantáziálgatok ,ha a rádióba hallom :D


[link]


:P

2011. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bárkinek lehet erotikus kisugárzása, ha felismeri a saját erősségeit és hangsúlyozza azokat.
2011. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

megan fox ronda, ahozk épest h csak 25 éves úgy néz ki mint egy kiélhett 45 aki 35 kinézetűre szabatta magát

lehet eredeti a szája, de nekem feltöltöttnek tűnik, meg az arca is felvarrtnak, ezért nem szép, től vékony, csöröge, nekem a szép nő az az Amy Lee (Evanescence énekesnője)

meg a Milena Kunis, és a Jessica alba esetleg

2011. aug. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!