Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl a lányokon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl a lányokon?

Figyelt kérdés
bele kéne törődnöm hogy nem vagyok egy jó pasi sem egy átlagos mégis azon filozok most is hogy milyen rohadt rossz má megint egyedül és milyen jó lenne már elfelejteni ezt az egészet
2011. szept. 9. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék Veled. Írj privit!
2011. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen az ember. Ahelyett, hogy szembenézne a harcaival, elfut előlük. Minek küzdeni, inkább a tükör mellé nézünk. Így kell ezt!
2011. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen nem hiszem, hogy tul tudnad tenni magad... termeszetes, hogy vagysz valakire!


Annyit tehetsz, hogy epitgeted magad: sportolj aktivan, keress hobbikat, csinalj olyan dolgokat, amiktol jol erzed magad, olvass sokat, tanulj, tajekozodj, epitsd a szemelyiseged, jarj tarsasagba, baratkozz emberekkel es igy megnoveled az eselyet, hogy elobb-utobb talalkozz olyan lannyokkal, akik illenek hozzad!

2011. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért csináltam ezt azt az utóbbi időbben jártam edzeni és egy éves távlatban most nézek ki úgy mint az átlag gyenge gyerek szupi szupi szupi! csak akkor még mindig vannak a személyiségi problémák vagy adom önmagam mint visszahúzódó hülyegyerek vagy adom önmagam mint az előzőnek a tökéletes ellentéte mindent kimondok még azt is amit gondolom hohy nem kéne aztán vagy értik a viccet vagy nagyon megvernek :D
2011. szept. 9. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de számomra még az átlagos szint is csak álom. Muszáj lesz valahogy egész életemre lemondanom a lányokról.
2011. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden nyafogást abbahagyni azzonal ba**ki. Én is ugyan ezt gondoltam magaról több okból kifolyólag is. Nagyon kevés barátom volt eleinte aztán mikor olyan táraságba kerültem akikkel lehetett volna ők meg inkább nyelvköszörülésre használtak ez is nagyon lehúzott. Plusz nagyon visszahúzódó voltam bár az még most is így van néha. Na de a lényeg hogy az első lánylák akinek én is megtetszettem amit el se hittem (hozzá kell tenni 10/9-es volt) hetekig vaciláltam hogy lépjek e valamit és végül sikerült valamit összehozni persze mint a végén rájöttem egy érzéketlen p*csa volt. De azóta már sokkal bátrabb vagyok és sikerült összeszednem egy "elérhetetlen"nek tűnő lányt. A tanulság: majd csak összejön mert ahogy látom ugyan olyan kaliberűek voltunk.
2012. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nemcsak magamról gondolom, mert eddigi 26 évem alatt soha egyetlen lánynak se tetszettem.
2012. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!