Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Annyira reménytelen eset vagyok! Megismertem egy fiút. Sokat találkoztunk, beszélgettünk, nevettünk, mindig megölelgetett, puszilgatott. Teljesen elvarázsolt, nagyon megtetszett, egy irtó helyes, aranyos, kedves, vicces srácról van szó. Egyik pillanatról a másikra azon kaptam magam, hogy belé szerettem. Állandóan róla álmodoztam, beszéltem, 10 méterrel a föld felett jártam. Reménykedtem. Pár napja bemutatta a barátnőjét. 5,5 éve vannak együtt. Teljesen összetörtem. Depressziós vagyok, bömbölök, mint egy kisgyerek, a betűket is alig látom. Iszonyatosan fáj a lelkem, totálisan összetörtem, nem tudok örülni semminek. Csak ülök 3 napja, sírok, bugyuta zenéket hallgatok, nem eszem, iszom, nem nevetek, nem beszélek senkivel. Ezen kívül a tanulásba menekülök, nyomom magamba a kávét, cigarettát. Aztán folytatom a sírást. 27 éves a srác, és van egy olyan érzésem, hogy már vele marad. Tudom, nem szabad ilyet kívánnom, de a rosszabbik felem folyamatosan ezen kattog, hogy mennyi esélye van a szakításom. A jobb felem próbálja bemagyarázni a másiknak azt a hülye közhelyet, hogy legalább boldog, és amúgy is, ők már életük végéig együtt maradnak, biztos hamarosan családot akarnak, karácsonykor eljegyzés is lehet, stb. Tudom, nem lehetek benne biztos, de így érzem. Mintha meghaltam volna. Mit tehetnék, mit javasoltok? Azért fordultam hozzátok, mert a barátok előtt nem akarok, nem is szeretek kitárulkozni, nem akarom, hogy szánjanak vagy sajnáljanak. És biztos vagyok benne, hogy itt vannak olyanok, akik átélték ugyan ezt, és tudnak segíteni. Nagyon köszönöm előre is!

20L


2011. okt. 17. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyi magányos pasi van még, aki normális, helyes és barátnőre vár, az ilyeneken nem szomorkodni kell, hanem azt az embert lesz..ni,nevetni egyet, majd keresni egy másikat, szomorkodásnak semmi értelme hidd el, csak magadat teszed tönkre, én is szomorkodtam napokat, majd "talpra" álltam és rájöttem hogy mindég jön a következő, és tényleg megtalál a szerencse.Siráson kivül semmi mást nem tettem, de érzem az is tök felesleges volt. Legyél optimistább, regisztrálj normális társkeresőn, beszélgess fb-n és hidd el szép lesz az élet...szóval fel a fejjel ;) .
2011. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
* a szakításnak. Elnézést, már írni sem tudok.
2011. okt. 17. 20:41
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De az fáj a legjobban, hogy ezek után is mindig látni fogom, és nem azért mert akarom, hanem mert így jön ki, és nem lehet elkerülni. Biztosan legközelebb is oda fog jönni beszélgetni, meg ilyenek. És én ezt nem bírnám ki, ahogy meglátnám már csak hátulról is, elszakadna a cérna, és folytatódna a sírógörcs.
2011. okt. 17. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így kellett járnod, de kérlek, ne tedd emiatt tönkre magad (hávé, cigi...), azzal a jövődet cseszed el alapvetően. A gyereknek lehetett volna annyi esze hogy egy fél lépés távolságot tartson öt és fél éves kapcsolattal... Nem sok esély van arra, hogy ennyi idő után szétjönnének, ezt el kell fogadnod. Ellenben jönni fognak újabb és újabb fiúk, van még néhány ilyen. :)

Nekem másfél évig tartott tartott kiszeretnem a lányból, akibe három évig bele voltam előzőleg esve, amíg ő elfogyasztott két barátot. Szóval megkaptam én is a részem. :) Az idő az, ami segíteni fog, a barátaid, esetleg a rosszabb estéken egy kis (NEM sok, hanem kevés!) alkohol, az időlegesen tudja oldani a fájdalmat. Esetleg kezdj el ismerkedni közben másokkal, akár minden cél nélkül, csak a beszélgetés és a figyelmed elterelése kedvéért, és még annak is megvan az esélye, hogy véletlen kifogsz egy nála jobbat. :)

Sok sikert!

20/F

2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor nekem ez a hasonló esetem volt,akkor a személyt töröltem ismerőseim közül stb, és megkértem ne keressen ,elmondtam őszintén miért ne találkozzunk,meglepődött de elfogadta, 1 év után már csak nevetni tudok rajtuk, és teljesen semlegesen érzek már...csak optimistán.
2011. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 3 év... az rengeteg idő. Én addig nem bírom ki, megőrülök addigra. Nagyon fáj. Alkoholba nem szeretnék menekülni, régebben megtörtént, és azóta is iszom a levét, rosszabb lett, mint előtte volt, nem segített, csak rontott. Tudom, sok szabad, normális srác van, de nekem ő kell. Miért pont ő, Istenem?? Vagy miért épp én?...


Azzal meg nem tudom lerázni, hogy kitörlöm az ismerőseim közül bizonyos oldalakon, és ilyesmik. Napi kapcsolatban voltunk, az esetek legtöbbjében úgy találkozgattunk, hogy véletlenül futottunk össze a munkahelyén. És ez továbbra is így lesz, mert nekem heti többször be kell oda mennem. És látni fogom. És legközelebb biztosan oda akar majd jönni ( hiszen nem tudja, mit élek át most, és hogy a legutóbbi alkalommal, hogy elbánt velem) rám mosolyog, mikor meglát, elindul felém, megölel, megpuszil, és azt fogja mondani, hogy de jó, hogy látlak, nagylány. Mint mindig... És én ott fogok meghalni. Mikor bemutatta a lányt, akkor szúrta a tőrt a szívembe, legközelebb majd jól megforgatja. És sajnálom, még jobban fáj attól, hogy ő nem is tudja, mit tesz velem.

2011. okt. 17. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Megmondhatod neki nyugodtan, hogy neked a helyzet nem jó, megkérheted, hogy legyen szíves tartani a távolságot. Illetne megértenie. Sajnos én tényleg nem tudok ezen kívül mást mondani, mint azt, hogy az idő segíteni fog. De neked is akarnod kell elszakadni tőle.

20:43 voltam.

2011. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyelőre még nem akarok elszakadni tőle, de remélem, pár nap, esetleg hét múlva már máshogy látom.
2011. okt. 17. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közhely lesz, de tényleg csak az idő fog segíteni. Na meg ha elfoglalod magad másvalamivel, ismerkedsz (persze "tét nélkül"), aztán majd másképp fogod látni a dolgokat. Most még meg kell emésztened ezt az egész helyzetet, ez pedig nem megy egyik napról a másikra. Főleg akkor nem, ha sűrűn találkoztok. Igazából úgy gondolom, ebben a dologban senki nem hibás. Nem hinném, hogy a srác bántani akart téged, jól érezte magát veled, te meg beleszerettél, ez megesik. Ő talán nem is tudta, hogy te mit érzel iránta, de lehet, hogy jó lenne, ha megbeszélnétek ezt a szituációt. A barátaidnak meg ne félj megnyílni, ők azért barátok, hogy melletted álljanak, ha baj van, és jót is tesz, ha kibeszéled magadból, ami fáj.

Elmondom, amit én átéltem, de lehet, hogy hosszú lesz (előre is elnézést mindenkitől). Volt egy lány a munkahelyen, soha senkit nem éreztem annyira közel magamhoz, mint őt. Vele picit nyitottabb tudtam lenni, éreztem, hogy ő empatikus ember. Volt "pasija", bár azt mondta, nem komoly az ügy. Én próbálkoztam, bár elég ügyetlenül, nem is akartam túlságosan nyomulni, de nem is lett semmi a dologból. De azon vettem észre magam, hogy sokat gondolok rá, ha lépteket hallottam az ajtó előtt, arra gondoltam, bárcsak ő lenne az, és bejönne. Ha nem volt ott, hiányzott a jelenléte, ha ott volt, azért fájt, mert tudtam, hogy soha nem lehet köztünk semmi, ahhoz én túl kevés vagyok. Közben meg általában jól elbeszélgettünk, elhülyéskedtünk, de konkrétan soha nem került szóba, hogy érzek iránta valamit. Aztán összejött egy másik pasival, vele már komoly lett a dolog, megpróbáltam ezt elfogadni, de közben meg valahol titkon reménykedtem, hogy hátha szakítanak, és rájön arra, hogy én is jó lennék neki. De ez csak álom, rá kellett jönnöm, hogy én túl kevés lennék neki is, meg mindenkinek. Most már elfogadtam a helyzetet, bár sz*r ügy látni a nyaralásos képeit, a boldogságát (meg egyáltalán azt, hogy mennyi boldog ember van, a volt évfolyamtársak közül sokan megházasodtak, családjuk van, nekem még sehol semmi), de úgy tűnik, nekem még harcolnom kell önmagammal, hogy megváltozhassak. Nekem sokat segített az, hogy elkerültünk egymás közeléből, mostanában ritkán találkozunk, kevesebbet is beszélünk, így könnyebben tudtam feldolgozni az egészet. Biztosan a te esetedben is lesz valami megoldás, és majd átlendülsz a holtponton, csak adj időt magadnak. Sok sikert hozzá, és még egyszer bocs, hogy sokat írtam, de talán segíthettem valamit.

2011. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszié Eezekre mad holnap reagálok, mert most megittam egy kisüveges unicumot meg egyfém artinit haha :D Szeretem őt!
2011. okt. 18. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!